THE INTERNET prezentują potrójny klip do “Special Affair/Curse” i “Palace”! Koncert w Warszawie już za nieco ponad tydzień!

88875118882_BK008_PS_01_01_01.indd

The Internet to jedna z najciekawszych obecnie młodych formacji grających muzykę soul / acid jazz. Zaczynali jako duet wchodzący w skład hip-hopowego kolektywu Off Future, a teraz  – już jako sześcioosobowy skład – dzięki nominacji do nagrody Grammy w kategorii Best Urban Contemporary Album, stawiani są w jednym szeregu z takimi gwiazdami jak Miguel czy The Weeknd. W przyszłym tygodniu, dokładnie 17.03., odbędzie się ich pierwszy koncert w Polsce – The Internet wystąpią w ramach festiwalu World Wide Warsaw 2016 w Warszawie, w kamienicy przy Kredytowej 9. Choć fani od dawna szykują się na ten koncert, ostatnie bilety na to wydarzenia są jeszcze w sprzedaży!

Zespół właśnie zaprezentował najnowszy, potrójny klip do utworów „Special Affair”, „Palace” i „Curse”. W reżyserowanym przez Calmatica (Kendrick Lamar, Ab-Soul) obrazku pojawia się gościnnie gwiazda i współzałożyciel Odd Futute – Tyler, the Creator.

Ostatnią pozycją w dyskografii The Internet jest album „Ego Death” z lipca ub.r. z singlami „Special Affair” i „Girl”.

Wszystko o The Internet:
http://www.internet-band.com
http://twitter.com/intanetz
http://www.facebook.com/TheInternetMusic
http://instagram.com/TheInternetMusic
http://smarturl.it/TheInternetSptfy