The Sixpounder prezentuje nowy klip i zdradza kolejne plany!

the-sixpounder-klip

W sieci ukazał się najnowszy klip od formacji The Sixpounder, który zrealizowany został do utworu „Ten Thousand Teenage Killing Machines” z drugiej płyty zespołu. To jednak nie koniec niespodzianek, które muzyczy przygotowali dla słuchaczy!

The Sixpounder od jakiegoś czasu aktywnie pracuje nad materiałem na swój trzeci studyjny album, którego premiera już wkrótce. Prace nad płytą pochłaniają bardzo dużo sił i czasu, jednak muzycy robią wszystko, aby umilić słuchaczom oczekiwanie. Tym razem mowa o nowości w postaci klipu do utworu „Ten Thousand Teenage Killing Machines” z albumu „The Sixpounder”.

To jeszcze nie wszystkie nowości, które przygotowali dla fanów muzycy z grupy The Sixpounder. Na swoim oficjalnym fanpage zespół zdradził, że pracuje nad nowym klipem – co to będzie? Może tym razem usłyszymy numer promujący trzecie studyjne wydawnictwo?

Tak sprawę komentuje Paul Shrill, gitarzysta The Sixpounder:

„Pomimo, że w chwili obecnej jesteśmy skupieni na trzecim albumie, to jednak cały czasy mamy w głowach pomysły na obrazki do kawałków z drugiej płyty, które chcielibyśmy pokazać. Każdy dla nas jest ważny, inny, więc najchętniej zrobilibyśmy teledysk do każdego utworu, nawet za jakiś czas, po premierze trójki. Będzie się to przeplatało. Dużo mamy do opowiadania. Nową płytę będą promowały 3 single, do dwóch utworów kilka dni temu nagraliśmy już obraz. Nie możemy się doczekać, kiedy się nimi podzielimy z ludźmi.”

Więcej infomacji na ten temat już wkrótce!

The Sixpounder to obecnie jedna z najciekawszych formacji metalowych na polskim rynku muzycznym. Zespół ma na swoim koncie występ u boku takich sław jak Motorhead, Behemoth, Entombed, Bullet for My Valentine, czy Soilwork, a także trasy koncertowe z Acid Drinkers, Vader oraz Decapitated. Wrocławskiego składu nie zabrakło także podczas największych polskich festiwali w tym m.in. Przystanek Woodstock, Metal Fest, czy Ursynalia. Jako jeden z nielicznych polskich zespołów, The Sixpounder reprezentował także nasz kraj na największym festiwalu metalowym w Europie – Wacken Metal Festival. Szersza publiczność może kojarzyć grupę także z udziału w popularnym programie Must be the Music, gdzie muzycy zaszli do ścisłego finału.

Więcej informacji o zespole pod adresem:

Facebook: https://www.facebook.com/TheSixpounder/
YouTube: https://www.youtube.com/user/TheSixpounderBand/videos
Oficjalna strona zespołu: http://www.thesixpounder.com/