The Weeknd „Can’t Feel My Face” premiera video na VEVO

52b107ca83304666253f480e5c3f31ce.1000x1000x1

“…simple, but riveting, new videoROLLING STONE

(The Weeknd’s) on his way to becoming one of the biggest male pop starsTIME

Video do piosenki „Can’t Feel My Face” promuje nowy ablum The Weeknd „Beauty Behind The Madness”, który ukaże się już 28 sierpnia.

Obrazek zaproponowany przez reżysera Granta Singera jest prosty ale i zarazem porywający. Cała uwaga skupiona jest na wokaliście, który śpiewa w zatłoczonym barze. Na początku jego występ nie spotyka się z wielkim zainteresowaniem, widownia ziewa, przewraca oczami, wylewa drinki w kierunku sceny… aż do momentu, kiedy wybucha ogień. The Weeknd dosłownie tańczy w ogniu! „Can’t Feel My Face” jest #2 notowania Billboard Hot 100.

THE WEEKND – NOMINOWANY DO TEGOROCZNEJ GRAMMY, MULTI-PLATYNOWY ARTYSTA R&B!

ROK 2015 JEST DLA THE WEEKND OKRESEM PRZEŁOMOWYM. OGROMNĄ POPULARNOŚCIĄ CIESZYŁ SIĘ SINGIEL LOVE ME HARDER Z ARIANĄ GRANDE (280 MLN WYŚWIETLEŃ NA VEVO) ORAZ EARNED IT ZE ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWEJ FIFTY SHADES OF GREY (151 MLN WYŚWIETLEŃ NA VEVO).

#1 NOTOWANIA BILLBOARD ARTIST 100! (NAJWAŻNIEJSZY RANKING W STANACH ZJEDNOCZONYCH UWZGLĘDNIAJĄCY POPULARNOŚĆ SINGLI, SPRZEDAŻ PŁYT, STREAMING I SOCIAL MEDIA)

AŻ 3 SINGLE JEDNOCZEŚNIE W CZOŁÓWCE NOTOWANIA BILLBOARD HOT R&B SONGS – #1 (“CAN’T FEEL MY FACE”), #2 (“THE HILLS”), #3 (EARNED IT”) – WSZYSTKIE 3 UTWORY POCHODZĄ Z NAJNOWSZEGO ALBUMU „BEAUTY BEHIND THE MADNESS”, KTÓRY UKASE SIĘ 28 SIERPNIA

CAN’T FEEL MY FACE (SINGIEL PROMUJĄCY ALBUM) JEST OBECNIE #1 W ITUNES W 15 KRAJACH ORAZ W PIERWSZEJ 5. W 37 KRAJACH. W POLSCE # 1 W KATEGORII R&B/SOUL

CAN’T FEEL MY FACE MA PONAD 72 MILIONÓW POBRAŃ I JEST #3 NA SPOTIFY I #5 ON SHAZAM

CAN’T FEEL MY FACE JEST #2 W PONAD 40 STACJACH RADIOWYCH A # 1 W STACJACH RADIOWYCH GRAJĄCYCH WYŁĄCZNIE MUZYKĘ R&B W STANACH ZJEDNOCZONYCH

CAN’T FEEL MY FACE JEST OD 3 TYGODNI #1 W AUSTRALII

PRZEDSPRZEDAŻ ABLUMU ‘BBTM’ OD RAZU TRAFIŁA NA 1. MIEJSCE ITUNES W 9 KRAJACH, W TYM STANACH ZJEDNOCZONYCH I KANADZI A W WIELKIEJ BRYTANII, AUSTRALII, DANI, IRLANDI, FINLANDI, HOLANDI CZY NORWEGI JEST W PIERWSZEJ 10.

KLIP DO PIOSENKI “THE HILLS” MA JUŻ 92 MLN WYŚWIETLEŃ NA VEVO