Mad-Music.pl

Three Days Grace – Nowy album “Outsider”! Zobacz klip do singla “The Mountain”

Znana na całym świecie kanadyjska grupa rockowa Three  Days Grace ogłosiła premierę swojej nowej płyty studyjnej. „Outsider” ukaże się 9 marca nakładem należącej do Sony Music wytwórni RCA Records.

Basista Brad Walst: „Dla mnie ‚Outsider’ reprezentuje poszukiwanie własnego miejsca na Ziemi. Świat coraz częściej wydaje się szalony, chcemy od niego uciec. Nasz zespół dalej robi, to co robił najlepiej i nie oglądamy się do tyłu czy na innych – to właśnie motyw przewodni nowej płyty”. Jak mówią – tak zrobili: komfortowe studio nagrań zamienili na przerobiony na salę prób garaż Brad, gdzie 2 godziny jazdy od Toronto powstawał materiał na nową płytę. Gdy kompozycje nabrały kształtu, do grupy dołączył producenci Gavin Brown i Howard Benso, inżynier dźwięku Mike Plotnikoff a cały materiał zmiksował Chris Lord-Alge. „Takiego dream-teamu nie udało nam się skompletować od czasów ‚One-X’” chwali się Neil Sanderson (perkusja).

Warto dodać, że to pierwsza nowa muzyka Three Days Grace od czasu wydanego w 2015 krążka Human z hitami „Painkiller” i „I Am Machine”. Przez ten czas zespół zanotował ponad miliard odtworzeń swoich utworów na Spotify.

Klip do singla „The Mountain” kręcony był na ringu walk UFC (amerykańskiej organizacji mieszanych sztuk walki) a przed kamerą obejrzeć można jedną z gwiazd tego sportu – Mishę Cirkunova.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama