Tove Lo prezentuje nowy singiel!

tovelo_ladywood_1500px

TOVE LO PREZENTUJE NOWY SINGIEL!

‘TRUE DISASTER’

JEST TO 2. SINGIEL Z DŁUGO WYCZEKIWANEGO ALBUMU „LADY WOOD”, KTÓREGO PREMIERA JUŻ 28 PAŹDZIERNIKA!

POSŁUCHAJ ‘TRUE DISASTER’

https://tovelo.lnk.to/w4szb

Tove Lo nie ma sobie równych w mocnych, uderzających tekstachRolling Stone

 

Szwedzka Janis Joplin popu… Bezwstydny, szczery głos, którego pop teraz bardzo potrzebujeNoisey

 

W związku z nadchodzącą premierą swojego długo wyczekiwanego, drugiego albumu Lady Wood, nominowana do nagród Grammy, multiplatynowa artystka Tove Lo prezentuje kolejny, prowokacyjny  singiel „True Disaster”.

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to po prostu miłosna piosenka o destrukcyjnym związku, jednak Tove Lo ujawnia prawdziwy temat utworu: „Wydaje mi się, że każdy psychiatra u którego byłam stwierdził, że mam dwie osobowości: jedną autodestrukcyjną i drugą bardzo ambitną i zmotywowaną do ukończenia zaplanowanych działań. To pewnie dzięki temu jestem w takim miejscu w życiu.”

„Piosenka ma trochę nonszalancki klimat. Kiedy zakochujesz się w kimś, o kim wiesz, że nie przyniesie Ci nic dobrego, albo gdy po prostu zachowujesz się w destrukcyjny sposób to nie obchodzi Cię tak naprawdę co się stanie. „True Disaster” ma bardzo mocny bit, który motywuje i sprawia, że chcesz tańczyć, ale gdy wsłuchasz się w tekst, myślisz „co ona do cholery próbuje przekazać?”. Jest coś ekscytującego i wyzwalającego w nieprzejmowaniu się tym, co może się zdarzyć.”

Na początku tygodnia Tove Lo przekroczyła granicę miliarda odtworzeń w serwisie Spotify, z czego ponad 100 milionów streamów to singiel „cool girl”.

Zamów album „Lady Wood” już teraz:

https://tovelo.lnk.to/UHYUV