Mad-Music.pl

Trzeci autorski album Garetha Emery!

Niezwykle popularny Brytyjczyk, który w ostatnim czasie odnosi wiele sukcesów. Podpisał kontrakt z Armada Music, rozpoczął nową serię kompilacji, a jego label Garuda wciąż wydaje bestsellerowe tytuły. Teraz nadszedł czas na kolejny w karierze album.

Gareth Emery press 1

Na swoim koncie ma dwa autorskie albumy „Northern Lights” i „Drive”, z których pochodzą takie przeboje jak „Sanctuary”, „Fight The Sunrise”, „U”, „Dynamite” czy „Long Way Home”. Gareth Thomas Rhys Emery, to również czołówka remikserów na światowej scenie klubowej. Tworzył własne interpretacje singli Above & Beyond, Orkidei, Nadii Ali, Johna O’Callaghana, Cosmic Gate, a także Armina Van Buurena oraz Super8 & Tab.

Od 2009 roku prowadzi label Garuda Music, który niedawno połączył swoje siły z holenderskim gigantem Armada Music. Jego nakładem, ukazuje się właśnie trzeci studyjny materiał Brytyjczyka, zatytułowany „100 Reasons To Live”. Usłyszymy tu 14 zupełnie nowych utworów, utrzymanych w typowym dla Garetha melodyjnym klimacie, z mnóstwem energii, ciekawymi kolaboracjami i perfekcyjnie dobranymi wokalami. Oprócz znanych już singli „Hands” i „Reckless”, tracklista zawiera też m.in. klubowy hit „Until We Meet Again” z Benem Goldem, doskonałe produkcje z Ashleyem Wallbridge’em i Christiną Novelli oraz bonusowy track pt. „Cruiser”, z udziałem Alexa Sonaty.

Jeden najbardziej utytułowanych DJ’ów na globie, wydaje swój kolejny, rewelacyjny album!

Gareth Emery - 100 Reasons To Live (front)

Tracklista:

 1. The Story So Far
 2. Cloudline (feat. Joseph)
 3. Far From Home (feat. Gavrielle)
 4. Reckless (feat. Wayward Daughter)
 5. We Were Young (feat. Alex & Sierra)
 6. CVNT5 (feat. Ashley Wallbridge)
 7. Make It Happen (feat. Lawson)
 8. Hands (feat. Alastor & London Thor)
 9. Lost (feat. Janet Devlin)
 10. Save Me (feat. Christina Novelli)
 11. Until We Meet Again (feat. Ben Gold)
 12. I Could Be Stronger (But Only For You)
 13. Sansa
 14. Cruiser (feat. Alex Sonata) (Bonus Track)

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!