Mad-Music.pl

Trzeci studyjny album projektu Dakota

Aż siedem lat, musieliśmy czekać na nowy materiał mrocznego aliasu Markusa Schulza. Jednak długie oczekiwanie, zostało wynagrodzone z nawiązką. Po dwóch częściach „Thoughts Become Things”, przyszedł czas na ich następcę. Krążek „The Nine Skies” zawiera aż 18 utworów, które ponownie przeniosą nas do świata klimatycznych, klubowych dźwięków.

Niekwestionowana gwiazda sceny klubowej. Utalentowany DJ i producent, należący do grupy artystów, którzy mieli ogromny wpływ na rozwój muzyki trance. Razem z Tiësto, Arminem Van Buurenem i Ferrym Corstenem, są pionierami i głównymi promotorami tego gatunku. Wraz ze wzrostem popularności, każdy z nich obrał inny kierunek, próbując swoich sił w mainstreamie. Jednak raz na jakiś czas, dzięki unikatowym aliasom powracają do korzeni, do energetycznych brzmień od których zaczęła się ich wielka, międzynarodowa kariera. Tiësto odpowiedzialny jest za projekt Allure, Armin wydaje jako Gaia, Ferry to słynna Gouryella, a Markus ukrywa się pod pseudonimem Dakota.

Wydawnictwo zatytułowane „The Nine Skies”, to trzeci studyjny album ukazujący się pod tym szyldem. Znów jest mrocznie, progresywnie, bardzo klimatycznie, ale i z przesłaniem. Usłyszycie tu m.in. singiel „Running Up That Hill”, będący odświeżoną wersją hitu Kate Bush oraz znane z setów kompozycje „In Search Of Something Better” czy „Mota-Mota”. Przygotujcie się na niezwykłe muzyczne doznania, materiał na który warto było czekać tyle lat.

Tracklista:

 1. The Nine Skies Intro
 2. Bravo On The Go
 3. Follow Me
 4. Mota-Mota (with Koen Groeneveld)
 5. Who Are You
 6. Searching
 7. Running Up That Hill (feat. Bev Wild)
 8. Eve’s Doorway
 9. Edonismo
 10. Kismet
 11. The Way It Is
 12. Café Del Mar
 13. The Master
 14. Carbonado
 15. In Search Of Something Better
 16. Future Shock
 17. The Spirit Of The Warrior
 18. The Ninth Sky

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama