Mad-Music.pl

U2 – iNNOCENCE + eXPERIENCE – Live In Paris

u2

Już 10 czerwca U2 wyda nagranie wyjątkowego koncertu w Paryżu! U2 – iNNOCENCE + eXPERIENCE – Live In Paris będzie dostępne na Blu-Ray, DVD i w sprzedaży cyfrowej.

To wyjątkowe wydarzenie miało miejsce w grudniu zeszłego roku, a sam koncert uświetniły gościnne występy takich artystów jak Eagles of Death Metal  i Patti Smith. Podczas U2 – iNNOCENCE + eXPERIENCE – Live In Paris zespół wykonał utwory z ostatniej płyty ‘Songs of Innocence’ jak również największe przeboje m.in. including I Will Follow, Pride (In the Name of Love), Vertigo, Sunday Bloody Sunday, Until The End of the World, Beautiful Day, Where The Streets Have No Name.

“Reżyseria “‘iNNOCENCE + eXPERIENCE” była czymś strasznym” opowiada Hamish Hamilton odpowiedzialny za transmisję na żywo. „Techninczy koszmar połączony z kreatywnym rollercoasterem. To było dla mnie wyzwaniem pod każdym kątem. Największe wrażenie zrobiło na mnie połączenie wielowątkowej narracji i to jakie emocje ona wywoływała. Odbywa się wiele dobrych koncertów, ale tak wyjątkowych jak ten jest bardzo mało.”

Trasa iNNOCENCE + eXPERIENCE rozpoczęła się w Vancouver w maju 2015. Do tej pory koncerty zobaczyło ponad 1,2 mln fanów w 22 europejskich i amerykańskich miastach.

W sprzedaży fizycznej dostępne są wersje standardowe na Blu-Ray i DVD oraz limitowane, ekskluzywne edycje deluxe  i super deluxe.

Pre-order: http://www.u2.com/news/title/live-in-paris-dvd/

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama