Mad-Music.pl

Urszula Dudziak na 25. Światowym Szczycie Kobiet w Brazylii!

Urszula Dudziak

Dzisiaj w Sao Paolo w Brazylii rozpoczyna się 25. Światowy Szczyt Kobiet. W polskiej delegacji, która obejmuje przedstawicielki rządu, biznesu oraz sektora pozarządowego, znalazła się również Urszula Dudziak, która wystąpi podczas finału Szczytu i zaśpiewam.in. swój największy przebój “Papaya”. 

Światowy Szczyt Kobiet to najważniejsze i największe forum ekonomiczne kobiet, nazywane “kobiecym Davos”, ponieważ uczestniczkami są liderki z różnych dziedzin życia – przedsiębiorczynie, przedstawicielki polityki, kultury i organizacji pozarządowych. Spotkanie gromadzi co roku ponad tysiąc kobiet z ponad 80 krajów. Jest to okazja do nawiązania wartościowych kontaktów, wymiany doświadczeń i uczenia się nawzajem. Organizatorem szczytu jest Global Summit of Women, organizacja non profit z siedzibą w Waszyngtonie, której szefową jest Irene Natividad.

Co roku gospodarzem szczytu jest inne państwo. Przyszłoroczny Światowy Szczyt Kobiet odbędzie się w Warszawie.

Źródło: Kayax

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!