Mad-Music.pl

Wakacyjna wersja hitu “Fresh” od BluBird! Sprawdźcie nowy teledysk!

image003

„Dobra muzyka tworzy własny gatunek. I nie wymaga żadnych dodatkowych kombinacji” – to motto przyświecające twórczości BluBird, który tworzą Damjan Jovic & Tadej Gujt (DJ Dey) – słoweńskie duo DJ’sko-producenckie.

Jak podkreślają, uwielbiają występy na żywo, gdzie łączą swoje sety z żywymi instrumentami (saksofon, klawisze) i wokalistami, co pozwala tworzyć niepowtarzalną atmosferę i możliwość spontanicznej interakcji z publicznością.

Występowali m.in. w Londynie, Barcelonie, w Grecji, Chorwacji, Słowenii, ale najważniejsze dla nich to nie granie w modnym klubie, ale aby ich występ był najlepszą imprezą klubową, jakiej się doświadczyło w życiu! W swojej twórczości łączą elementy Deep House, Nudisco, Indie i Chilloutu.

Ich singielFresh” to remake wielkiego hitu oryginalnie wykonywanego przez Kool & The Gang. Wersja BluBird utrzymana jest w chilloutowym stylu nudisco wywołująca natychmiastowe skojarzenie z wakacjami.  Posłuchaj / pobierz singiel BluBird „Fresh” TUTAJ!

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama