Mad-Music.pl

Wielki sukces polskiego DJa! Tom Swoon w pierwszej 50. plebiscytu DJ MAG TOP100!

 
TAG -->

image001

Niesamowity sukces naszego rodaka! Tom Swoon jako jedyny polski DJ znalazł się w zestawieniu DJ MAG TOP100! Co więcej – zadebiutował on na # 46. miejscu! To jedna z najwyższych pozycji wśród osób, które znalazły się w tym prestiżowym zestawieniu po raz pierwszy.

Tom Swoon nie krył zaskoczenia tak wysoką pozycją; „Brakuje mi słów, aby opisać jak bardzo jestem wdzięczny” mówił w filmiku, który umieścił na swoim profilu na Facebooku. (zobacz  TUTAJ).

 

Tom Swoon, czyli Dorian Tomasiak, to 22-letni mieszkaniec Goleniowa pod Szczecinem, na co dzień DJ i producent muzyki elektronicznej. Mimo młodego wieku, ma na swoim koncie występy w najbardziej prestiżowych klubach i festiwalach na świecie (m.in. Tomorrowland, Sensation, oraz rodzimy Sunrise Festival). Wciąż rosnąca lista odwiedzonych przez niego krajów zawiera takie miejsca jak np. USA, Ibiza, Japonia, Wielka Brytania, Indie, Chiny, RPA i wiele, wiele innych. Dzielił scenę z największymi nazwiskami ze świata muzyki klubowej, takimi jak Tiesto, Avicii, Hardwell, Martin Garrix, NERVO czy Steve Aoki, którzy także regularnie grają jego utwory w swoich setach i audycjach radiowych.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama