Wspierani Artyści: Michał Bartoszuk.

Michał Bartoszuk

Michał Bartoszuk

Po raz pierwszy publiczności zaprezentował się w 2007 roku, kiedy to wraz z nieistniejącym już Zespołem Muzyki Dawnej – Artes Liberales wykonał podczas „dni miasta” kilka utworów wokalno- instrumentalnych.

Od czasu swojego debiutu scenicznego Michał zagrał kilkanaście koncertów solowych w całej Polsce, występował gościnnie na wielu imprezach lokalnych i ogólnopolskich a także wziął udział w wielu projektach muzycznych, między innymi: rok 2007: głos w chórkach na płycie „Świąteczne Życzenia” rok 2014: ambasadorstwo w projekcie „Wspieramy Legalne Kupowanie Muzyki” Michał od najmłodszych lat przejawiał zdolności muzyczne.

W wieku 8 lat zaczął naukę śpiewu u Wandy Stopy, jak sam mówi, to Ona nauczyła go wszelkich podstaw oraz dała szansę poznania wielu wspaniałych ludzi związanych ze światem muzycznym. W sierpniu 2012 uzyskał nominację do Festiwalu „Laur – Kruszwica 2012” a w listopadzie wziął udział w castingu muzycznym do nowego polskiego boys bandu, w którym to jury (m.in.: Katarzyna Wilk), przyznało mu nominację do finału.

Informacja: Management Artysty 2014
Foto.: Piotr Stachura