Mad-Music.pl

Wyjątkowy głos, odważne, intymne kompozycje, brutalnie szczery soul!

Urodzony w Nigerii i wychowany w Londynie Jacob Banks tworzy brutalnie szczery soul. Artysta prezentuje pierwszy singiel zwiastujący nadchodzący album!

Singiel jest dostępny:
https://umusicpl.lnk.to/TLt50

Samouk, Jacob Banks zaczął grać, śpiewać i tworzyć piosenki dopiero jako 20–latek. Pierwsze występy młodego artysty podczas wieczorów „open-mic” w Birmingham w 2011r. od razu zwracały uwagę. Jego wyjątkowy głos i odważne, intymne kompozycje zapadały natychmiast w pamięć i potwierdzały nietuzinkowość artysty. W 2013r. artysta zadebiutował EP-ką „The Monologue”, która nie tylko zdobyła uznanie krytyki, ale też otworzyła wiele możliwości, m.in. supportowania na trasie koncertowej samej Emeli Sandé i Alicii Keys! W 2015r. zaprezentował EP-kę „The Paradox” a na początku 2017r „The Boy Who Cried Freedom” w Interscope Records.

Ciągle poszukujący nowych rozwiązań muzycznych i brzmieniowych Jacob Banks wyróżnia się niezwykłą intensywnością emocjonalną swoich kompozycji. Artysta szybko otrzymał entuzjastyczne recenzje z magazynów TIME, Billboard, Vogue, The FADER, Complex czy NYLON. Jacob oczarował wszystkich swoimi występami na festiwalach Lollapalooza, Firefly a New York Times wybrał go do grona „breakout acts of SXSW 2017”.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!