Zatańcz z bliźniakami! Najnowszy singiel Marcus & Martinus – „Dance With You” to idealna wakacyjna nuta!

„Ta piosenka wprowadza w dobry nastrój, chcemy by wszyscy poczuli dobrą energię i do niej tańczyli.” – Marcus

„To utwór o wspólnej zabawie i tańcu.” – Martinus

„Dance With You” to kolejny, trzeci już opublikowany w tym roku singiel fenomenalnego norweskiego duetu pop – Marcus & Martinus. Poprzedził go utwór „Like It Like It” feat. Silentó, który w niespełna miesiąc odsłuchano ponad 10 mln razy w serwisach Spotify i YouTube. Z kolei piosenka „First Kiss” pokazała sentymentalniejszą stronę ich twórczości. Ta popowa ballada już zmiękczyła serca tysięcy nastolatek na całym świecie. Ale na tym nie koniec…

Najnowszy singiel, „Dance With You”, to piosenka pełna pozytywnej energii i radości. Wraz z jego premierą ukazuje się również teledysk ! Jest to kolorowy i wybuchowy klip, zbudowany na energii i rytmicznych wibracjach, pokazujący tańczących nastolatków, którzy po prostu świetnie się bawią, tym samym tworząc wraz z przyjaciółmi niezapomniane chwile.

Mam nadzieję, że wszyscy, którzy zobaczą teledysk, poczują radość, którą chcemy się dzielić i, że zachęci ich on do tańca. Mieliśmy dużo zabawy podczas kręcenia tego klipu” – Marcus

Chcieliśmy, żeby teledysk był pełen dobrych emocji i radości, teledysk pełen energii.” – Martinus

Marcus & Martinus to pochodzący z Norwegii duet popowy składający się z braci bliźniaków Gunnarsen. Olbrzymi sukces ich debiutanckiej płyty „Hei” (2015), utorował drogę do pierwszego anglojęzycznego albumu „Together” (2016). Zadebiutował on na 1 miejscu w Norwegii i Szwecji, oraz znalazł się w zestawieniu Top10 i Top20 w Finlandii i Danii. Uwieńczeniem sukcesu stała się nagroda Årets Spellemann (Artysta Roku – norweskie Grammy 2016), tym samym chłopaki stali się najmłodszymi zwycięzcami w historii.

Album „Together” ukazuje się 11 sierpnia nanośniku CD także w Polsce (dostępny pod linkiem TUTAJ). Fani będą mogli spotkać i zdobyć autograf Marcusa & Martinusa na swoim egzemplarzy płyty podczas spotkania w warszawskim salonie Empik 29.08 (szczegóły wydarzenia TUTAJ)! A dzień później wystąpią na Young Stars Festival na Torwarze!