Mad-Music.pl

ZHU – autor house’owego hymnu “Faded” powraca z nowym projektem – gościnnie m.in. AlunaGeorge i Skrillex!

ZHU Generis Series EP cover

Rok 2014 w muzyce house należał do niego – przebój ZHU „Faded” zdobył rozgłośnie radiowe na całym świecie.  Producent zgarnął za ten utwór swoją pierwszą nominację do nagrody Grammy. Teraz postanowił iść za ciosem, wypuszczając kolejny świetny singiel : „Automatic” nagrany we współpracy z duetem AlunaGeorge. Utwór zapowiada jego nowy tajemniczy projekt: Genesis Series.

Informacja o projekcie ZHU została udostępniona za pomocą stronyGenerationWHY.com, która szybko zwróciła uwagę internautów i pociągnęła za sobą falę spekulacji, co oznacza tajemnicza nazwa. Artysta powstrzymał się od komentarza w tej sprawie i poki co pozwala muzyce mówić samej za siebie. Zdradził jedynie, że już niedługo usłyszymy efekty jego wspołprcy m.in. ze Skrillexem, A-Trakiem, Gallantem, Bone Thugs-N-Harmony oraz AlunąGeorge.

ZHU x AlunaGeorge „Automatic” to pierwsza odsłona Genesis Series. W utworze zaskakuje duży nacisk położony na żywe instrumenty, mocno rozpoznawalne sa także głos Aluny Francis z AlunaGeorge i charakterystyczny wokal ZHU.

Co dalej? To jeszcze tajemnica, Pozostaje nam czekać na kolejny krok młodego geniusza.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!