Mad-Music.pl

Zobacz nowy teledysk duetu Marcus & Martinus!

Dwa miesiące po premierze albumu “Moments”, który na Spotify ma już ponad 40 milionów streamów, Marcus & Martinus wracają z nową muzyką!

Singiel “Remind Me” pierwotnie miał znaleźć się na albumie “Moments”, ale duet postanowił zostawić utwór na nowy rok i wydać jako niespodziankę tuż przed rozpoczęciem trasy koncertowej.

“Remind Me” to piosenka napisana przez norweski duet producencki Rat City (tworzą go Kent i Caro Cundberg z electro-popowej grupy Donkeyboy). Marcus & Martinus zaangażowali się w pracę nad tym utworem – cała czwórka świetnie bawiła się w studiu.

“Praca z Rat City była świetnym doświadczeniem. Są bardzo utalentowani, bardzo lubimy ich brzmienie i świetnie się ze sobą dogadywaliśmy” – mówi Marcus. – “To bardzo radosny utwór, który powinien sprawdzić się zarówno na parkiecie, jak i siłowni. Natychmiast dodaje energii”.

Wiosną duet Marcus & Martinus rusza w trasę po 14 krajach Europy, podczas której zespół da 26 koncertów. 20 marca duet wystąpi w warszawskiej Stodole.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!