Mad-Music.pl

​W CZWARTEK STARTUJE TOTAL TOUR NATALII NYKIEL!

W zeszły piątek na rynku pojawiła się wyczekiwana przez wielu druga płyta Natalii Nykiel. Album „Discordia” zelektryzował fanów i branżę muzyczną.

Już od najbliższego czwartku publiczność będzie mogła usłyszeć nowy materiał na żywo! 26 października koncertem w warszawskiej Stodole rozpoczyna się jedna z największych koncertowych produkcji w Polsce. Na trasę „Total Tour” składa się 5 ekskluzywnych koncertów. Każdy z nich będzie koncepcyjnym widowiskiem, podczas którego obok nowej muzyki ważną rolę będzie odgrywała nietypowa oprawa.

Total Tour

  • 26/10/2017 – Warszawa / Stodoła
  • 27/10/2017 – Gdańsk / Teatr Szekspirowski
  • 15/11/2017 – Wrocław / A2
  • 15/12/2017 – Toruń / CKK Jordanki
  • 12/01/2018 – Poznań / MTP2

Bilety dostępne są w sieciach Empik, Saturn, Media Markt, Media Expert oraz online na www.evetim.pl

„Discordia” – drugi album Natalii Nykiel ukazał się po trzech latach od debiutanckiego „Lupus Electro” (Złota Płyta za Album, Diamentowe Płyty za single „Bądź duży” i „Error”).

W tym czasie artystka wypracowała sobie status jednej z najbardziej szanowanych polskich artystek.

Utwory na nowej płycie można czytać jako zapis przeżyć i doświadczeń związanych z podążaniem niezależną drogą nie tylko na gruncie artystycznym, ale i w życiu. Tytułowa „Discordia” to właśnie niezgoda na nowe i wątpliwe zasady, które próbuje narzucać dzisiejszy świat.

Za produkcję drugiego albumu ponownie w całości odpowiedzialny był Michał Fox Król. Muzykę napisali Fox i Natalia. Artystka jest także w dużej części odpowiedzialna za warstwę tekstową płyty.

Do współpracy zaprosiła także takich artystów jak Maria Peszek, Julia Marcell, Dawid Podsiadło, Bunio czy Kamil Durski.

Na edycji specjalnej płyty znalazły się również dodatkowe utwory wyprodukowane przez Duita i zespół Kamp!.

STRIPPED SESSIONS

Dziś w sieci ukazała się wyjątkowa live sesja z udziałem Natalii. Artystka zaprezentowała nowe utwory w ramach międzynarodowego cyklu Stripped Sessions. Występ jest idealnym wprowadzeniem do tego, czego możemy spodziewać się podczas najbliższych koncertów artystki.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama