Revolver! zapowiada nowy album i prezentuje singiel z gościnnym udziałem gitarzysty T.Love

Pomylony Świat” to kolejny singiel zespołu Revolver!  zapowiadający premierę debiutanckiej płyty „Retrolux”, która pojawi się już 8 grudnia. W utworze „Pomylony świat” gościnnie zagrał znany min. z T .Love gitarzysta– Jan Pęczak.

Zespół Revolver! to nowy rock’n’rollowy zespół na polskim rynku muzycznym. Początki grupy sięgają końca lat 90-tych, kiedy została nagrana sekcja rytmiczna.  Niestety, jakiś czas po tym taśma… zaginęła. Jej odnalezienie spowodowało po pierwsze dokończenie nagrań, a po drugie powstanie trzech zupełnie nowych utworów. W sumie na debiutanckiej płycie zespołu Revolver! – „Retrolux” znalazło się 14 premierowych piosenek.

Choć zespół Revolver! debiutuje za swoim materiałem, to muzycy, którzy wzięli udział w nagraniach znani są od lat ze swojej działalności w innych grupach. Autorem większości utworów i gitarzystą zespołu Revolver! jest Mariusz Nałęcz-Nieniewski, znany z formacji Chocolate Spoon, Partizan, czy Marionety. Na basie i gitarach zagrał Wojciech „Puzon” Kuzyk,grający przez wiele lat z Tadeuszem Nalepą, a także min. z Harlemem, Kasią Kowalską i Urszulą.  „Puzon” odpowiedzialny jest również za produkcję i miks wszystkich 14 piosenek. Na perkusji słychać Jarosława Szlagowskiego, przez lata grającego min. w Oddziale Zamkniętym, Lady Pank, Maanamie czy też w zespole Tadeusza Nalepy. Klawisze i kilka gitar nagrał Jacek Korzeniowski, znany ze współpracy z Edytą Bartosiewicz, Oddziałem Zamkniętym i Collage. Wokalistą zespołu Revolver! jest Michał Kaim. W utworach „Pomylony Świat” i „Pokusy” gościnnie zagrał Janek Pęczak, gitarzysta T.Love i lider Relievers