Mad-Music.pl

20 Years of Metalheadz with Goldie, Artificial Intelligence, Dom & Roland – czołówka światowego drum’n’bass wystąpi w Krakowie

20_Yers_Of_Metalheadz_plakat

Już 24 października w krakowksiej Fabryce zagra ikona gatunku drum’n’bass – Goldie wraz Artificial Intelligence oraz Dom & Roland.

Prawdziwe święto muzyki drum’n’bass odbędzie się 24 października! Celebracja będzie huczna, ponieważ okazja do fetowania jest podwójna. Po pierwsze – jedna z najważniejszych wytwórni gatunku Metalheadz niedawno zakończyła drugą dekadę swojej działalności. Drugą przyczyną jest premiera nowego albumu Artificial Intelligence – materiału, na który czekają fani połamanej muzyki na całym świecie.

Goldie – główna gwiazda wieczoru – doskonale wie jak porwać publikę do tańca. Doświadczenie, które zdobył przez ponad 20 lat aktywnej działalności scenicznej, uzupełnił udziałem w brytyjskiej edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Jego występ to spotkanie z prawdziwym mistrzem, co udowodnił wygrywając program BBC „Maestro”, gdzie dyrygował orkiestrą symfoniczną. Triumfował tam zdobywając głosy zarówno profesjonalnego jury i publiki.

Goldie to postać wielowymiarowa – po raz pierwszy zyskał rozgłos jako twórca graffiti, którym pojedynkował się z późniejszym założycielem formacji Massive Attack. Jako aktora odkrył go David Bowie, co doprowadziło do współpracy z Guyem Ritchie i roli w „Świat to za mało” – jednej z filmowych części przygód Jamesa Bonda.

Artificial Intelligence to brytyjski duet, który od lat pozostaje w czołówce gatunku drum’n’bass. Już w 2006 roku legendarne BBC 1 okrzyknęło ich utwór „Desperado” piosenką roku. Duet chwilę później umocnił swoją pozycje kapitalnie przyjętym debiutanckim albumem. Ich nadchodzący krążek został okrzyknięty przez brytyjskie media najbardziej oczekiwanym materiałem 2015 roku.

Dom&Roland to artysta, który zawdzięcza swój pseudonim swojej miłości do klasycznego samplera firmy Roland. Współpracował z legendami muzyki elektronicznej – pseudonimy można byłoby mnożyć, ale wśród największych należy wymienić Amona Tobina. Jego dwudziestoletnia kariera jest najlepszym dowodem na jakość jego występów i produkcji.

Rozgrzewkę przed gwiazdami zapewni duet NeverAfter, Dj Push i Mc Cheeba. Obliczę Fabryki zaczaruje w rytm połamanych dźwięków VJ FKS.

Fabryka, Zabłocie 23, Kraków

24 października, start: 23:00

Bilety: 45 zł – przedsprzedaż, 55 zł – w dniu imprezy

Przedsprzedaż prowadzona jest na stronie Biletomat.pl oraz w wybranych punktach stacjonarnych

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!