Mad-Music.pl

FARBA – Jesteś ze mną już u nas!

FARBA BEZ LOGO

FARBA po długiej przerwie wydawniczej wraca z nową miłosną balladą  nawiązującą do wielkiego hitu zespołu, utworu „Chcę tu zostać”.
Wokalistka FARBY nie ukrywa, że „Jesteś ze mną” stanowi kontynuację  opowieści o jej prywatnym życiu i wielkiej miłości do perkusisty zespołu FARBA. Młodzieńcze zauroczenie muzykiem, Joanna Kozak wpisała wiele lat  temu w tekst piosenki „Chcę tu zostać. Dziś wokalistka przyznaje, że piosenka ta, nie tylko stała się początkiem jej muzycznej kariery, ale okazała się być dla niej prorocza, gdyż kilka lat później wyszła za mąż za perkusistę FARBY, czyli Jacka Woźniaka.
„Jesteś ze mną” to nastrojowy, pełen emocji utwór, który budzi nas  szeptem a potem, wraz z piękną melodią i subtelnym wokalem, prowadzi po  świecie uczuć Joanny i jest jej odpowiedzią na pytanie „czym jest  szczęście?”.
“Jesteś ze mną” to owoc współpracy FARBY z producentem i klawiszowcem Wojtkiem Hornym, członkiem legendarnego zespołu O.N.A, a obecnie klawiszowcem zespołu Kombii. Nowy singiel zwiastuje długo wyczekiwaną płytę FARBY „MUR”

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!