ACID ARAB WRACAJĄ DO POLSKI!

Polska publiczność ma w końcu okazję posłuchać ich na żywo. Po odwołanym występie na Open’er Festival zespół Acid Arab wraca do Polski, by 5 kwietnia zagrać w klubie Smolna.

Acid Arab początkowo funkcjonowała jako duet. Stworzyli go Guido Minisky i Hervé Carvalho. Obaj byli DJ-ami i rezydentami w klubie Chez Moune. Przełomowym momentem życia artystów była podróż do Tunezji, podczas której poznali tamtejszą kulturę i artystów, którzy odmienili ich spojrzenie na muzykę.

Obecnie grupę Acid Arab tworzą nie tylko Guido i Hervé, ale również Pierrot Casanova i Nicolas Borne, a epizodycznie dołącza do nich klawiszowiec, Kenzi Bourras. Elementy muzyki wschodu są nieodłączną częścią ich twórczości – łączą je z brzmieniem elektroniki i takich nurtów, jak acid house i techno.

Podczas koncertu w Warszawskim klubie Smolna zespół wystąpi w pełnym składzie. To będzie potężna dawka orientalnych, tanecznych brzmień.

Bilety dostępne na www.followthestep.com, w bileteriach Biletomat.pl, Eventim.pl, ebilet.pl, Going., GoOut.pl i Ticketmaster Polska oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.