Joker Out wystąpi na kolejnych dwóch koncertach w Polsce już 19 i 20 listopada 2023 roku!

Grupa Joker Out przyjedzie do Polski na dwa kolejne koncerty i zagra 19 listopada we wrocławskim Centrum Koncertowym A2 oraz 20 listopada w Klubie Muzycznym B17 w Poznaniu.

Joker Out pochodzą ze Słowenii i są tegorocznym odkryciem Konkursu Piosenki Eurowizji. Wystąpili w Liverpoolu, śpiewając w ojczystym języku energetyczny kawałek Carpe Diem, który cieszy się ogromną popularnością i podbija listy przebojów.

Zespół powstał w 2016 roku, a w 2021 roku wydał swój debiutancki album Umazane Misli. Płyta zyskała uznanie i popularność wśród odbiorców ustanawiając rekordy streamingu w kraju oraz przynosząc grupie nagrody Artist of the Year w 2021 i 2022 roku a także Song of the Year Award w 2021. Joker Out zostali najlepiej sprzedającymi się artystami w Słowenii w 2022 roku. Kolejny album Demoni z 2022 roku dzięki swojemu unikatowemu brzmieniu i energicznej muzyce również okazał się ogromnym sukcesem. Warty uwagi jest także utwór New Wave, który powstał we współpracy z kultowym Elvisem Costello.

Grupa w składzie: Bojan – wokal, Kris – gitara, Jan – gitara, Nace – bas i Jure – perkusja jest jednym z najpopularniejszych zespołów w Słowenii i krajach bałkańskich. Dzięki niesamowitej energii i charyzmie grupy ich koncerty przyciągają liczną publiczność.

Joker Out przyjedzie do Polski już 14 listopada i rozpocznie pierwszą polską trasę dwoma (wyprzedanymi!) koncertami w warszawskim klubie Progresja. Zespół wystąpi kolejno 19 listopada we wrocławskim Centrum Koncertowym A2 oraz 20 listopada w Klubie Muzycznym B17 w Poznaniu.

Bilety na wydarzenia dostępne są na stronie eBilet.

19 listopada – Centrum Koncertowe A2, Wrocław 
 20 listopada – Klub Muzyczny B17, Poznań