Adam Lambert trenerem The Voice of Poland?

Adam_Lambert_ORiginal_High_Album_Cover

Adam Lambert wraca do Polski. Tym razem autor hitu „Ghost Town” będzie gościem specjalnym The Voice of Poland.  Wokalista przygotował dla polskich fanów wyjątkową niespodziankę.

21 listopada, w zapowiadanym odcinku The Voice of Poland, Adam Lambert zaśpiewa na żywo piosenki z najnowszej płyty „The Original High”. Ale na tym nie zakończy się jego udział w programie. Na pewno będzie kibicował uczestnikom jako ekspert w dziedzinie śpiewu, a może nawet wcieli się w rolę trenera?

Piosenka „Ghost Town” cieszy się w Polsce olbrzymią popularnością. Do tego stopnia, że uzyskał status diamentowego singla. Przypomnijmy, że to właśnie ten utwór w etapie bitew zaśpiewał  Marcin Staszek i Bartek Staniszewski. Wtedy Adam Lambert nagrał dla uczestników swoje pozdrowienia.

Najnowszym utworem promującym album „The Original High” jest „Another Lonely Night”. Piosenka szturmem podbija listy przebojów i  ma szansę powtórzyć sukces „Ghost Town”.

Przypomnijmy, że płyta „The Original High” ukazała się w Polsce 15 czerwca 2015 roku nakładem Warner Music Poland. Piosenki Adam nagrywał w Sztokholmie i Los Angeles. Produkcją zajęli się Max Martin i Shellback (Karl Johan Schuster). Panowie mają na koncie współpracę z Katy Perry, Maroon 5, Britney Spears, czy Kelly Clarkson. Lambert zaprosił do nagrań gości. W piosence „Rumors” słychać Szwedkę Tove Lo. Zaś w „Lucy” pojawia się Brian May z Queen.

Występ w The Voice of Poland nie jest ostatnią zapowiedzianą wizytą Adama Lamberta w naszym kraju. Wokalista pojawi się w Polsce w 2016 roku na regularnym koncercie. Adam Lambert wystąpi 30 kwietnia na warszawskim Torwarze. W sprzedaży są już bilety na to wydarzenie.