Mad-Music.pl

Ady Suleiman – soulowe objawienie z Wielkiej Brytanii! Posłuchaj debiutanackiego singla “Running Away”

Ady Suleiman - Running Away singiel cover

Chwilę po zakończeniu swojej drugiej trasy koncertowej po Wielkiej Brytanii i po występach supportujących koncerty Leona Bridgesa, Ady Suleiman publikuje swój debiutancki singiel – „Running Away”.

Posłuchaj / pobierz „Running Away” TUTAJ!

Utwór skomponowany przez Ady Suleimana, wyprodukował Jonny Coffer (Jess Glynn, Beyonce, Naughty Boy). Jest on kontynuacją jego dwóch EP-ek: „This is my EP” oraz „What’s The Score” (featuring Joey Bada$$), które przyniosły mu uznanie krytyków muzycznych i mediów, m.in. Fader, Beat, Line of Best Fit, Clash, SBTV, BBC Introducing. Również remiks „Running Away” przygotowany przez The Winta James podbija parkiety klubowe i listy przebojów na całym świecie (zobacz / posłuchaj TUTAJ). Zdjęcia do teledysku w reżyserii Calmatic oraz Director X (Zayne, Rihanna, Kendrick Lamar, Drake) nakręcono w Kapsztadzie w Afryce Południowej.

Mimo młodego wieku, 23 letni Ady Suleiman, współpracował już z Chance The Rapper oraz Joey Bada$$, i jest typowany na jedną z najoryginalniejszych nowych twarzy brytyjskiej sceny muzycznej. Ady to zręczny kompozytor i tekściarz, wokalista obdarzony ciepłym, soulowym głosem, który tworzy ponadczasowe a jednocześnie świeże brzmienie, określone przez magazyn The Fader jako „święte trio, łączące elementy R&B, hip-hopu oraz reggae”. Jak mówi, inspiruje się twórczością Amy Winehouse, Ms. Lauryn Hill, Stevie Wondera oraz  Raya Charlesa, a do grona jego wielbicieli zaliczają się m.in. Frank Ocean, Little Simz czy Labrinth.

Ady supportował na trasie koncertowej m.in. Laura Mvula, Michael Kiwanuka, Professor Green, Lianne Le Havas. Ma także na koncie prestiżową nagrodę Gilles Peterson’s Worldwide Awards w kategorii „Breakthrough Act of the Year”. W tegoroczne wakacje Ady wystąpi na kilku festiwalach, w tym na Glastonbury i V.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama