Mad-Music.pl

Agnieszka Adamczewska z nowym singlem „W moje oczy patrz”

Agnieszka Adamczewska prezentuje drugi singiel – „W moje oczy patrz”.

Pierwszy solowy utwór wokalistki, „Na wszystko przyjdzie czas”, przez wiele miesięcy tryumfował na listach przebojów rozgłośni radiowych. Kilkanaście tygodni gościł w czołówce AirPlay TOP100, będąc jednym z najczęściej granych polskich utworów w radiach w pierwszej połowie 2018 roku. W przypadku debiutanta to niewątpliwie ogromny sukces!

W całym codziennym zamieszaniu i gonitwie za… – właściwie za czym? – największym skarbem jest spojrzeć najbliższej osobie w oczy. Tam wszystko jest zapisane. Czyjeś spojrzenie może zmienić nasze nastawienie do wszystkiego w jedną chwilę – tak o nowym singlu mówi Agnieszka.

Muzyka towarzyszy Agnieszce Adamczewskiej od najmłodszych lat. Wygrana w „Bitwie na głosy” oraz finał programu O!Polskie Przeboje okazały się dla wokalistki przełomowymi wydarzeniami, które rozpoczęły jej karierę solową.

„W moje oczy patrz” to bardzo mocny kandydat na kolejny przebój tego roku!

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!