Mad-Music.pl

Agnieszka Chylińska wraca na pierwsze miejsce OLiS! ‘Forever Child’ platynową płytą!

forever-child

Wydana bez zapowiedzi i bez singli przed premierą krążka płyta Agnieszki Chylińskiej ‘Forever Child’ w najnowszym notowaniu OLiS powróciła na pierwsze miejsce, co oznacza że jest najczęściej kupowaną płytą w Polsce. Ponadto album uzyskał status ‘platynowej płyty’. Wręczenie tego wyróżnienia jest zaplanowane na 4 grudnia podczas koncertu w Krakowie.

Krążek ukazał się z dnia na dzień 30 września i zaskoczył wszystkich słuchaczy. W dniu premiery albumu opublikowany został również teledysk do utworu ‘Królowa Łez’, który na oficjalnym kanale YouTube Agnieszki Chylińskiej został obejrzany już ponad 13 milionów razy. Singiel ten jest najpopularniejszym polskim utworem granym przez rozgłośnie radiowe.

Nowa płyta to muzyczny powrót po siedmiu latach przerwy. ‘Forever Child’ to zaskakująca i nieoczywista wypowiedź artystki, której twórczość zawsze cechowało przez Nią samą ukute hasło: ‘nigdy taka sama’. Tym razem Agnieszka Chylińska postanowiła połączyć i zintegrować ‘pod jednym dachem’ rockową siłę swojego nietuzinkowego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Zwracając się muzycznie w stronę swoich początków artystka zaprasza nas w niezwykłą podróż.

‘Forever Child’ to ukłon w stronę wszystkiego co najpiękniejsze w najbardziej wyrazistych stylach muzycznych. Wyrazistych jak sama Agnieszka, która nieprzerwanie od dwudziestu lat zachwyca publiczność swoją konsekwencją w byciu ‘nigdy taką samą’.

Wystartowała przedsprzedaż winylowej edycji płyty, którą można zamawiać pod adresem: https://wmg.lnk.to/ForeverChildWinyl.

Wraz z premierą płyty ruszyła również Trasa Koncertowa FOREVER CHILD, na którą wyprzedane zostały wszystkie bilety w rekordowo szybkim czasie. Kolejne koncerty zostaną ogłoszone wkrótce.

 

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama