Mad-Music.pl

ALAN WALKER wraca z kolejnym murowanym hitem – oto ‘Alone’!

alone_artwork_small

ALAN WALKER – to jedno z najbardziej elektryzujących nazwisk w tanecznej elektronice. Dokładnie rok temu ukazał się jego singiel ‘Faded’, który do tej pory pobrano ponad 10 milionów razy i odsłuchano ponad MILIARD razy! W Polsce piosenka sprzedała się w ilości kwalifikującej ją do Diamentowej Płyty – i trofeum to zostało wręczone artyście podczas jest występu w Szczecinie na Eska Music Awards w sierpniu tego roku. W przyszłym roku Alan Walker wystąpi w warszawskiej Progresji z niesamowitym energetycznym show dokładnie w Walentynki – 14 lutego.

Alan nie osiada na laurach – w sieci zadebiutował właśnie jego najnowszy, trzeci singiel „Alone” (posłuchaj/ pobierz TUTAJ). Teledysk do piosenki (obejrzyj na YouTube) nakręcony w rodzinnym mieście Walkera – norweskim Bergen – zaledwie w 4 godziny obejrzano ponad pół miliona razy, zapowiada się więc kolejny strzał w 10!  „Dla mnie Alone opowiada o byciu razem. Kiedy zacząłem tworzyć muzykę to nie po to żeby kimś być, tylko żeby inni czuli się dobrze słuchając jej ze mną. Muzyka łączy nas razem i to jest niesamowite” – mówi Alan.

W tym roku poza oryginalnymi utworami Alan Walker dał się też poznać jako uzdolniony remikser – parkiety na całym świecie podbił remixami m.in. dla Sia („Move Your Body”) i grupy Coldplay („Hymn For The Weekend”). Aktualnie koncertuje w Azji, skąd na początku przyszłego roku wyruszy w trasę po Europie.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!