Mad-Music.pl

Premiera singla CLEO “Na pół”

cleo-na-pol-1

Artystka jest dostępna czasowo na wywiad antenowy bądź telefoniczny, proszę tylko o sygnał, jeśli byliby Państwo zainteresowani – będzie to możliwe np. w dniu 6 grudnia, kiedy wokalistka jest w Warszawie.

Dysponujemy także płytą „BASTET”, z której pochodzi singiel, a która wraz z podpisem CLEO trafić może do rąk Państwa słuchaczy w ramach konkursu (np. na fanpage’u rozgłośni).

W przypadku wykorzystania zdjęć, prośba o podpis nazwiskiem autora: Marcin  Lemańczyk.

Najnowszy singiel CLEO „Na pół” ukaże się w dniu 6 grudnia b.r. nakładem wytwórni Universal Music Polska. Jest to kolejny singiel wydany w ramach płyty „BASTET”, której premiera miała miejscu we wrześniu tego roku.

Utwór utrzymany jest w konwencji ballady i stanowi kontynuację konceptu piosenki „Sztorm”.  Muzykę do „Na pół” skomponował DobroBIT. Autorką słów jest sama artystka, która zdradza ich genezę: To kompozycja bardzo osobista, ale czuję, że z mechanizmem w niej opisanym identyfikować się może wielu z nas. Powstała ona pod wpływem trudnych chwil, jakie przechodziłam w swoim w związku. Starałam się wtedy przyjrzeć zjawisku, kiedy złe emocje wpływają na budowanie więzi. „Na pół” opowiada o poszukiwaniu grawitacyjnego przyciągania się w sytuacji, gdy bardzo silne jest wzajemne “odpychanie się” pod wpływem negatywnych uczuć.

Na uwagę zasługuje iście bajkowy teledysk nakręcony w Lubniewicach, które zasłużenie nazywane są polskim Hollywood. To produkcja zrealizowana z ogromnym rozmachem pod względem doboru lokalizacji zdjęć, efektów specjalnych oraz postprodukcji. W tym samym miejscu powstały videoclipy do takich kawałków, jak „Sztorm”, „Brać” i „Pełni”. To miejsce jest magiczne, uwielbiamy je – mówi wokalistka.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!