Mad-Music.pl

Ala|Zastary już za kilka dni wraca do koncertowania!

Ala Boratyn i Jakub Sikora to piosenkowa para, która łącząc tradycję rodzimego popu ze współczesnym r’n’b, lo-fi elektroniką i hip-hopem tworzą nową jakość w polskojęzycznej muzyce rozrywkowej. Wokalistka jest znana od najmłodszych lat szerszej publiczności, w 2007 roku wydała swój debiutancki album „Higher”. Jakub Sikora to m.in. założyciel zespołu Crab Invasion. Oprócz projektu ALA|ZASTARY oboje udzielają się w zespole New People.

Poprzednie single Ala|Zastary spotkały się z ciepłym medialnym przyjęciem. Duet znalazł się w gronie finalistów plebiscytu Gazety Wyborczej – “Sanki 2018” a płyta Jutro? została doskonale ocenione przez fanów i krytyków muzycznych. Na koncertach nie zabraknie także piosenek, które zespół publikował już wcześniej. Single Pilot czy Posłuchaj mnie nieustannie cieszą się popularnością i są entuzjastycznie przyjmowane w trakcie występów. Zespół, pomimo pandemii, nie chciał rezygnować ze spotkań z fanami, jednak koncerty będą odbywać się w rygorze sanitarnym – część biletów na występy będzie ograniczona.

Duet odwiedzi cztery duże miasta, ruszając w trasę już pierwszego października!

1.10.2020 Koncert nad Rusałką, Poznań

10.10.2020 Dom Kultury Kadr, Warszawa

16.10.2020 Surowiec, Wrocław

17.10.2020 Szpitalna 1, Kraków


Więcej:

Ala|Zastary na Facebooku

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama