ALDOUS HARDING PRZYJEDZIE NA OFF FESTIVAL Z NOWĄ PŁYTĄ

Aldous Harding opublikowała nowy singiel, a wraz z nim ogłosiła datę premiery kolejnej płyty. Utwór nosi tytuł „The Barrel”, natomiast płyta „Designer” ukaże się 26 kwietnia. Wokalistka zaprezentuje materiał na żywo podczas tegorocznego OFF Festivalu.

Poprzednia płyta Aldous Harding „Party” to jedno z najpiękniejszych i najbardziej przejmujących wydawnictw 2017 roku. Czas na kolejne rozdziały jej fascynującej opowieści. Płytę „Designer” Aldous znów nagrywała z Johnem Parishem (PJ Harvey, Sparklehorse) w roli producenta. Czy klimat folkowej zadumy utrzyma się na trzecim albumie nowozelandzkiej pieśniarki?

Wydawnictwo zapowiada singiel „The Barrel”. Teledysk do utworu wyreżyserował Martin Sagadin i można go zobaczyć tutaj:

Oprócz Aldous Harding w ramach tegorocznej edycji OFF Festivalu wystąpią również: Neneh Cherry, Electric Wizard, Loyle Carner, Lotic: Endless Power, Phum Viphurit, Perfect Son, Black Midi, SAMA’, Daughters, The Gaslamp Killer, The Comet Is Coming, Perfect Son, Boogarins, Lebanon Hanover oraz Bamba Pana & Makaveli. Ogłoszenia kolejnych wykonawców już niebawem!

OFF Festival Katowice 2019 odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia, tradycyjnie w Dolinie Trzech Stawów. Trzydniowe karnety w cenie 290 zł możecie już kupić w OFF Sklepie. Cena ta obowiązuje do 24 lutego lub do wyczerpania biletów z pierwszej puli! W sprzedaży są już również bilety na pole namiotowe, w cenie 80 zł.

*Źródło: materiały prasowe organizatora