Mad-Music.pl

Alex Aiono wystąpi w Warszawie!

Czas na niespodziankę dla fanów tanecznej muzyki pop. Alex Aiono, znany między innymi z hitu “Hot 2Touch” zagra w Warszawie!

Alex Aiono, to wychowany w Arizonie piosenkarz, autor tekstów, producent i multiinstrumentalista.  W wieku 19 lat zaczął zyskiwać miliony fanów, wydając niezależne EP-ki, a także tworząc unikatowe, nowe wersje popularnych piosenek na YouTube. Z soulowym głosem, niewymuszoną charyzmą i bezbłędnymi umiejętnościami producenckimi, to Aiono stworzył viralową wersję “One Dance” Drake’a, która eksplodowała osiągając ponad 66 milionów wyświetleń.

Aiono został odkryty w Santa Monica Promenade mając 15 lat. Szybko znalazł się w studio ze zdobywcą EGOT (Emmy, Oscar, Grammy i Tony) Johnem Legendem, który współtworzył tytułowy utwór z debiutanckiej indie EPki Aiono “Young & Foolish” z 2013 roku. Chcąc dzielić swoja kreatywną przygodę ze swoimi fanami, Aiono od momentu pierwszego nagrania nieustannie wydaje nowe piosenki – współpracując ze wszystkimi- od Gryffn przez T-Paina (IGA) do Feder (Warner), czy DJ Felix Jaehn (Universal). Z ostatnim Aiono po raz pierwszy wspiął się na sam szczyt list przebojów w Niemczech, a wszystko za sprawą utworu “Hot 2 Touch”. Tylko w ostatnich miesiącach Alex wydał kilka swoich nowych piosenek dla fanów (“Big Mistake,” “As You Need,” “Young Love”) i pojawił się gościnnie na “What Do We Do” Hazers (Warner UK) i “Down Girl” Sammi Sanchez (Downtown US). Mając na swoim koncie ponad 867 milionów wyświetleń na YouTube, 23-latek nie zatrzymuje się i nagrywa nowe utwory, nowe mashupy i klipy, publikując je na różnych kanały, aby móc dotrzeć do swoich fanów, których na YouTube ma ponad 5.9 mln, na Facebooku 2.3 mln, Instagramie 2.4 mln i na Twitterze prawie pół miliona. W ślad za wyprzedaną trasą zimową Fells Like Tour w 2018 roku po Ameryce Północnej, Aiolo wyrusza tej wiosny w jego czwartą trasę koncertową nazwaną FUN23 TOUR.

Alexa będzie można zobaczyć i posłuchać na żywo w warszawskim Niebie już 3o maja. Przedsprzedaż biletów dla klientów Citi Handlowy rusza od czwartku, 07.03 o godzinie 12:00 do piątku, 08.03 do godziny 10:00. Od 11:00 bilety będzie można kupić na Livenation.pl.

Avatar

Weronika Paliczka

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .