Alex Aiono wystąpi w Warszawie!

Czas na niespodziankę dla fanów tanecznej muzyki pop. Alex Aiono, znany między innymi z hitu „Hot 2Touch” zagra w Warszawie!

Alex Aiono, to wychowany w Arizonie piosenkarz, autor tekstów, producent i multiinstrumentalista.  W wieku 19 lat zaczął zyskiwać miliony fanów, wydając niezależne EP-ki, a także tworząc unikatowe, nowe wersje popularnych piosenek na YouTube. Z soulowym głosem, niewymuszoną charyzmą i bezbłędnymi umiejętnościami producenckimi, to Aiono stworzył viralową wersję “One Dance” Drake’a, która eksplodowała osiągając ponad 66 milionów wyświetleń.

Aiono został odkryty w Santa Monica Promenade mając 15 lat. Szybko znalazł się w studio ze zdobywcą EGOT (Emmy, Oscar, Grammy i Tony) Johnem Legendem, który współtworzył tytułowy utwór z debiutanckiej indie EPki Aiono “Young & Foolish” z 2013 roku. Chcąc dzielić swoja kreatywną przygodę ze swoimi fanami, Aiono od momentu pierwszego nagrania nieustannie wydaje nowe piosenki – współpracując ze wszystkimi- od Gryffn przez T-Paina (IGA) do Feder (Warner), czy DJ Felix Jaehn (Universal). Z ostatnim Aiono po raz pierwszy wspiął się na sam szczyt list przebojów w Niemczech, a wszystko za sprawą utworu “Hot 2 Touch”. Tylko w ostatnich miesiącach Alex wydał kilka swoich nowych piosenek dla fanów (“Big Mistake,” “As You Need,” “Young Love”) i pojawił się gościnnie na “What Do We Do” Hazers (Warner UK) i “Down Girl” Sammi Sanchez (Downtown US). Mając na swoim koncie ponad 867 milionów wyświetleń na YouTube, 23-latek nie zatrzymuje się i nagrywa nowe utwory, nowe mashupy i klipy, publikując je na różnych kanały, aby móc dotrzeć do swoich fanów, których na YouTube ma ponad 5.9 mln, na Facebooku 2.3 mln, Instagramie 2.4 mln i na Twitterze prawie pół miliona. W ślad za wyprzedaną trasą zimową Fells Like Tour w 2018 roku po Ameryce Północnej, Aiolo wyrusza tej wiosny w jego czwartą trasę koncertową nazwaną FUN23 TOUR.

Alexa będzie można zobaczyć i posłuchać na żywo w warszawskim Niebie już 3o maja. Przedsprzedaż biletów dla klientów Citi Handlowy rusza od czwartku, 07.03 o godzinie 12:00 do piątku, 08.03 do godziny 10:00. Od 11:00 bilety będzie można kupić na Livenation.pl.