Fot. Materiały prasowe

Alexander 23 pyta o pogodę w twojej głowie

Alexander 23 prezentuje najnowszy singiel „Brainstorm”. Przed premierą, artysta udostępnił fragment utworu na TikToku, czym wywołał olbrzymie poruszenie wśród fanów – wszystko za sprawą bardzo otwartego tekstu. „Jak bardzo zła pogoda jest dziś w twojej głowie? Chciałbym, abyśmy zamiast tego mogli zostać razem” – śpiewa artysta.

O swoim najnowszym singlu, w którym mowa o pokonywaniu życiowych trudności, Alexander 23 mówi:

„Brainstorm” opowiada o trudnościach w komunikacji, jeżeli jesteś w bardzo mrocznym momencie swojego życia. Czasami brakuje słów, aby adekwatnie opisać nasz stan, a ten utwór ma za zadanie dotrzymywać towarzystwa właśnie w takich chwilach.

Alexander 23

Premiera singla zbiegła się ze Światowym Dniem Zdrowia Psychicznego, obchodzonym 10 października.

„Brainstorm” to następca „Caught In The Middle” oraz „IDK You Yet” – obie piosenki spotkały się z niezwykle ciepłym przyjęciem ze strony mediów, a ten drugi stał się również wiralem na TikToku. Artysta zaprezentował singiel w programie „The Late Late Show with James Corden”, a liczba streamów „IDK You Yet” zbliża się do 200 milionów.

Urodzony w Chicago Alexander Glantz, bo tak naprawdę nazywa się artysta, stawiał pierwsze kroki w muzyce już jako 12-latek. Debiutował w marcu 2019 roku „Dirty AF1s”, które otrzymało oficjalną premierę w Apple Music, jak również trafiło na playlistę New Music Friday w Spotify. Jesienią 2019 ukazała się EP-ka „I’m Sorry I Love You”, a Alexander 23 koncertował m.in. z takimi wykonawcami jak Alex Benjamin, Omar Apollo czy mxmtoon.

W 2020 artystę można było usłyszeć gościnnie na płycie Chelsea Cutler „How To Be Human” oraz w nowej wersji przeboju Seleny Gomez „Rare”.