Mad-Music.pl

Alexandra Stan “Alesta” – nowy album już dostępny!

F1AEAC4A-4AF1-4591-962A-5C3B8FA1507D

Ma całą masę wyróżnień w rodzinnej Rumunii, Włoszech, Japonii i wielu innych krajach. Jednak Alexandra Stan na dotychczasowych osiągnięciach poprzestać nie zamierza. Pochodząca z nadmorskiej Konstancy gwiazda popu i eurodance przygotowała trzecią studyjną płytę o tytule “Alesta”.

“Alesta” to połączenie trzech liter imienia i nazwiska, a w języku tureckim słowo takie znaczy “gotowa”. Alexandra Stan, po wylansowaniu takich hitów jak “I Did It, Mama”, “We Wanna” (gościnnie INNA i Daddy Yankee) czy “Mr. Saxobeat”, przygotowała się do kolejnego ataku na listy przebojów. Na pewno pomogą Rumunce tak potężne hity jak “Balans”, nagrany z udziałem Mohombi, a także “Ecoute”, do którego to kawałka powstał kapitalny wideoklip. Teledysk wyreżyserowany przez Khaleda Mokhtar w miesiąc został odtworzony ponad 6 mln razy. Zdjęcia kręcone były w rumuńskich górach, wiosną 2016 roku. Gościnnie w piosence pojawia się projekt Havana, znany z hitu “Vita Bella”.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!