Martin Garrix dołącza do artystów Sony Music i zapowiada nowy singiel! Premiera „In The Name Of Love” w najbliższy piątek!

Martin Garrix press photo small

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że Martin Garrix dołączył do artystów wytwórni  Sony Music International.

Martin jest jednym z najwybitniejszych DJów na świecie i jesteśmy bardzo podekscytowani przyjęciem go do rodziny Sony Music.”- stwierdza Adam Granite, Prezes Sony Music International na Europę Północną, Wschodnią i Afrykę.

Martin Garrix jest jednym z najmłodszych i najszybciej rozwijających się artystów elektro-dance. Ten 18-letni DJ z Holandii ogromną popularność zdobył dzięki singlowi „Animals”. W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy Martin prezentował swoje umiejętności na największych festiwalach muzycznych (m.in. Tomorrowland, Ultra Music Festival) i pracował nad debiutancką płytą.

Jej pierwszą zapowiedzią jest utwór „In The Name of Love”, nagrany wspólnie z amerykańską wokalistką i autorką tekstów – Rexha (znana ze współpracy m.in. z Davidem Guettą – użyczyła wokalu w utworze „Hey Mama”, kolaboracji z Nicki Minaj przy „No Broken Hearts”, jest także współautorką hitu Eminema – „Monster”).