Mad-Music.pl

ALL SAINTS_PREMIERA KLIPU DO ‘ONE STRIKE’

 
TAG -->

unnamed

Singiel „One Strike” utożsamia wszystko to, za co fani kiedyś pokochali All Saints – chwytające za serce melodie, wspaniałe harmonie i teksty o miłości. „One Strike” to utwór opowiadający o jednym momencie, który może zmienić całe nasze życie. Piosenka została zainspirowana prawdziwymi zdarzeniami, a dokładnie rozpadem małżeństwa Nicole Appleton.  „Kiedy pierwszy raz usłyszałam gotową piosenkę nie mogłam przestać płakać, bo była taka prawdziwa” – wyznaje starsza siostra Nicole – Natalie Appleton. Singiel „One Strike” promuje nową płytę grupy – „Red Flag”, która ukaże się już 4 kwietnia! Po 19 latach od czasu swojego debiutu dziewczyny powracają w szczytowej formie i doskonale wiedzą czego chcą! Cały materiał na „Red Flag” został skomponowany i wyprodukowany samodzielnie przez All Saints. „Jesteśmy w doskonałym momencie naszego życia. Tęskniłyśmy za swoim towarzystwem, wspólne nagrywanie nas uszczęśliwia”– mówi Natalie.  „Red Flag” to bardzo nowoczesna produkcja, ale jednocześnie ta płyta jest esencją All Saints, magicznym wręcz współgraniem czterech wyjątkowych głosów!

——

Grupa ALL SAINTS powstała w 1993r. i szybko zyskała popularność stając jednym z najważniejszych, obok Spice Girls, girslbandów przełomu wieków.  Na swoim koncie mają 12 milionów sprzedanych albumów na całym świecie, 5 singli, które dotarły do 1. miejsca list sprzedaży oraz 2 statuetki Brit Award. W swej twórczości zgrabnie łączą wiele różnych wpływów – od hip-hopu poprzez muzykę klubową, disco a także fascynacje grupami żeńskimi spod znaku The Shirelles. Na koncie Kwartetu są takie histy, jak „Never Ever” czy „Pure Shores” z filmu „Niebiańska plaża”.

 

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama