Mad-Music.pl

Ania Dąbrowska z nową płytą i KLIPEM nie tylko dla naiwnych marzycieli!

AniaDabrowska_Front_96dpi_RGB

Ania Dąbrowska długo kazała czekać na swój nowy album! W dniu premiery ma dla swoich fanów całą masę niespodzianek!

Jak śpiewa w jednej z nowych piosenek – nic nie musi. To raczej my musieliśmy czekać na nowy materiał Ani Dąbrowskiej, tym razem wyjątkowo długo. Artystka poświęciła się bowiem życiu rodzinnemu, ale też postanowiła przemeblować swoje zaplecze artystyczne: zmieniła management, skład zespołu, producenta i wreszcie na nowo wymyśliła swoją muzykę, pozostawiając na szczęście te elementy, które zawsze były nieodzownymi elementami jej stylu: pastelowe ciepło głosu, szlachetne melodie i szczyptę melancholii w tle.

Od dziś najnowszy album Ani Dąbrowskiej zatytułowany „Dla naiwnych marzycieli” można znaleźć na półkach sklepowych oraz w serwisach streamingowych!

W sklepach znajdziecie dwie wersje albumu. Wersja podstawowa zawiera 10 utworów. Wersja limitowana natomiast wzbogacona jest o dodatkowy album CD, na którym znalazło się 8 dodatkowych utworów!

WERSJA PODSTAWOWA KUP TUTAJ!!! / WERSJA LIMITOWANA DOSTĘPNA TYLKO W SALONACH EMPIK!!!

ZOBACZ UNBOXING!!!

W ten wyjątkowy dzień z artystką możecie spotkać się w Empiku Junior! Już o godzinie 18:00 odbędzie się tam spotkanie autorskie, które poprowadzi Piotr Stelmach. Jest to niepowtarzalna okazja do zdobycia autografu na egzemplarzu krążka „Dla naiwnych marzycieli”!!!

Od dziś możecie również zobaczyć teledysk do utworu „W głowie”. Klip został zrealizowany pod czujnym okiem reżysera Bo Martina.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama