ALMA – tak szczera jeszcze nie była!

Alma prezentuje mini album Heacy Rules Mixtape! Na płycie nie zabrakło kolaboracji. Gościnnie: MØ, Tove Stryke i Kiiara

Posłuchaj „Heavy Rules Mixtape” -> https://umusicpl.lnk.to/2TvuP

Fińska sensacja popu ALMA prezentuje „Heavy Rules Mixtape„. Wydawnictwo zawiera sześć utworów. Gościnnie na płycie pojawiają się skandynawskie talenty: MØ i Tove Styrke oraz wokalistka, o której robi się coraz głośniej – Kiiara. ALMA zapowiada nowy materiał jako najbardziej szczerą rzecz w dotychczasowej karierze.

ALMA zyskała olbrzymią popularność za sprawą takich singli jak „Chasing Highs” oraz „Phases„. Artystka ma ponad 170 milionów odsłuchań na Spotify, a jej utwory wielokrotnie trafiały na czołowe miejsca list przebojów. Gwiazda znalazła się na prestiżowej liście BBC Music Sound of 2018, a także otrzymała nagrodę dla najlepszej artystki z Finlandii podczas MTV EMA. „Heavy Rules Mixtape” to kolejny ważny krok w karierze ALMY, która stała się jedną z liderek nowej generacji silnych, popowych artystek.

– Czuję olbrzymią wdzięczność, że przez ostatnie dwa lata mogłam podróżować po świecie i występować przed wspaniałymi ludźmi. Wydawało mi się nie do końca w porządku, że ciągle jestem w trasie i nie mam czasu na tworzenie nowej muzyki. Dlatego bardzo zależało mi na wydaniu kolekcji nowych piosenek. „Heavy Rules” to dla mnie bardzo ważne wydawnictwo. Myślę, że przygotowałam na ten mixtape najbardziej szczere teksty i melodie w całej dotychczasowej karierze – tak ALMA wyjaśnia, jak narodził się pomysł na nagranie „Heavy Rules„.

ALMA to nie jedyna osoba, dla której „Heavy Rules” okazało się ważnym momentem w karierze. MØ przyznała, że jest olbrzymią fanką ALMY i gdy tylko otrzymała od niej pierwszą wersję „Dance For Me„, pokochała ten utwór od razu. Tove Stryke stwierdziła, że ALMA to jedna z najfajniejszych osób na świecie. Kiiara oznajmiła: – Uwielbiam styl tej dziewczyny. Od samego początku czułam, że „Chit Chat” brzmi tak, jakby był wręcz stworzony, abyśmy razem go nagrały.

Za produkcję „Heavy Rules Mixtape” odpowiadają Axident (Jason Derulo, Justin Bieber, Snoop Dogg), Hank Solo, Mag, Jason GIll (Tove Lo, Zara Larsson).

Tracklista:

  1. Legend
  2. Dance For Me feat. MØ
  3. Good Vibes feat. Tove Styrke
  4. Fake Gucci
  5. Back2U
  6. Chit Chat feat. Kiiara