MEGHAN TRAINOR wraca z nowym singlem – posłuchajcie „No Excuses”!

Autorka takich hitów jak „All About That Bass” czy „Me Too” wraca do gry! Wokalistka właśnie udostępniła singiel „No Excuses” będący zapowiedzią jej trzeciej płyty długogrającej.

Piosenka jest współczesnym hymnem wołającym o równość, szacunek wobec kobiet i o bycie miłym dla innych. „Your mama raised you better than that (mama wychowała cię lepiej)”, śpiewaMeghan w zapadającym w pamięć numerze z podbitym basem, przestronnymi klawiszami i odznaczającymi się riffami gitarowymi. Kolorowy i energetyczny klip do piosenki nakręcił Colin Tilley, mający na koncie teledyski dla Justina Timberlake’a, Rihanny, Britney Spears czy Enrique Iglesiasa.

Gdyby szczęście miało swoją ścieżkę dźwiękową – to byłby nią nadchodzący album Meghan. Artystka szczęśliwie wyzdrowiała po dwóch operacjach strun głosowych (cztery miesiące bez wypowiedzenia słowa!) i z powodzeniem przetrwała najbardziej niepokojący okres swojego życia. Wzmocniona o nową miłość i troskę o samą siebie, powraca ze zdwojoną energią i najbardziej optymistyczną płytą w karierze. Dodatkowo mocno rodzinnej – chórki do wszystkich utworów nagrywała jej mama, tata, brat i narzeczony!

O Meghan Trainor świat usłyszał w 2014 roku za sprawą jej przełomowego single „All About That Bass”. Piosenka o wyzwolonych kobietach, niewstydzących się swoich kształtów nieźle namieszała na scenie pop i przyniosła wokalistce status megagwiazdy. Aktualnie ma na koncie 7 multiplatynowych singli, 2 Platynowe albumy, 3 wyprzedane trasy koncertowe a także hity dla największych gwiazd muzyki pop i country, których jest współautorką. Warto dodać, że „All About That Bass” pokrył się w Stanach Zjednoczonych Diamentem, który to status przed nią zdobyło tylko 15 innych piosenek w historii.