Mad-Music.pl

AlunaGeorge nowy album!

Cover_I_Remembe_300CMYK

Długo oczekiwany drugi album AlunaGeorge! Płyta „I Remember” ukaże się już 16 września!

Premierę poprzedzają aż 4 single –  „My Blood”, featuring Zhu, wyprodukowany przez Flume’a tytułowy „I Remember”, a także „I’m In Control”, featuring Popcaan i „Mean What I Mean,” featuring Leikeli 47 & Dreezy.

Materiał na „I Remember” powstawał w Los Angeles i Londynie. Na “I RememberAlunaGeorge ponownie prezentują swoją charakterystyczną paletę brzmieniową, ale jednocześnie są odważniejsi w eksperymentowaniu z dźwiękami i inspiracjami. Tej płycie przyświecało motto – „zobaczmy co jeszcze innego potrafimy skomponować” – wyznaje Aluna. Materiał skręca więc w nowe, nie eksplorowane jeszcze do tej pory przez duet brzmieniowe kierunki, które częściowo obrazuje długa lista współpracowników.

Okazało się że mamy tylu przyjaciół ze światka muzycznego, z którymi spędzamy czas, ale z nikim się nie dzieliliśmy swoją muzyką. W pewnym momencie stwierdziliśmy – dlaczego nie? I skoro czujemy się bardzo pewnie jeśli chodzi o nasze brzmienie, postanowiliśmy się trochę bardziej otworzyć” – tłumaczy Aluna.

Duet został zaproszony przez Się, by supportować jej jesienna trasę koncertową w USA.

AlunaGeorge to pochodzący z Londynu duet złożony z wokalistki Aluny Francis i producenta George’a Reida. Muzycy zadebiutowali w 2013r. znakomicie przyjętym albumem „Body Music”, z którego pochodzi zremixowany przez DJ-a Snake’a hit „You Know You Like It”.

I Remember tracklista:

1.       Full Swing (feat. Pell)
2.       My Blood (feat. Zhu)  https://umusicpl.lnk.to/nIOZA
3.      Not Above Love
4.      Hold Your Head High
5.      Mean What I Mean (feat. Leikeli 47 and Dreezy) https://umusicpl.lnk.to/VW6-NEm
6.      Jealous
7.      I’m In Control (feat. Popcaan) https://UmusicPL.lnk.to/Ep14o
8.      I Remember https://umusicpl.lnk.to/cF_P4
9.      In My Head
10.   Mediator
11.    Heartbreak Horizon
12.    Wanderlust

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!