Mad-Music.pl

Tinashe ujawnia nowy singiel “SUPERLOVE”, zapowiadający drugą płytę – “Joyride”!

Tinashe_Superlove single art small

Tinashe jest jedną z najciekawszych amerykańskich wokalistek r’n’b młodego pokolenia. Zadebiutowała dwa lata temu płytą „Aquirius” z hitem „2 On” (feat. ScHoolboy Q), który przyniósł jej rzeszę fanów i uznanie branży. Od  tamtej pory koncertowała na całym świecie i pracuje nad kolejną płytą – „Joyride”. W oczekiwaniu na jej premierę, artystka udostępniła singiel „Superlove”. Utwór wyprodukowali Terius “The-Dream” Nash oraz C. “Tricky” Stewart.

Posłuchaj/ pobierz utwór „Superlove” TUTAJ!

„Niedawno poczułam silną potrzebę wydania piosenki, która promuje pozytywność, miłość i światło. ‘Superlove’ to świętowanie radości. A dokładniej, to celebrowanie takiego rodzaju szczęścia, które  jest wielkie i zaraźliwe, że jedyne co można zrobić, to  też się nim radować. Mam nadzieję, że wychwalając  tę wspaniałą energię, sprawię, że ludzie poczują się lepiej, będą mocniej się kochać i razem tańczyć.” – wyjaśnia Tinashe.

Nowa płyta „Joyride”, napisana i skomponowana przez Tinashe, to według zapowiedzi odzwierciedlenie jej niezwykłego rozwoju artystycznego. Przy produkcji krążka zaangażowali się m.in. Terius “The-Dream” Nash, C. Tricky Stewart, Metro Boomin, Boi-1da, Illangelo, Sir Nolan, PartyNextDoor oraz Joel Compass. Premiera albumu zaplanowana jest na jesień.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama