Anna Wyszkoni podwójnie platynowa!

A.Wyszkoni_fot. Tomasz Kaniewski

Związek Producentów Audio-Video przyznał Annie Wyszkoni Podwójną Platynową Płytą za jej drugi solowy album„Życie jest w porządku”. Płytę wręczono wokalistce podczas jednego z telewizyjnych koncertów Lato Zet i Dwójki. 

Z płyty pochodzą piosenki „Zapytaj mnie o to kochany” (kompozycja Marka Jackowskiego do słów Kory – ostatni wspólny utwór tego duetu), „W całość ułożysz mnie” czy jeden z największych przebojów ubiegłego roku „Biegnij przed siebie” – piosenka, którą Ania napisała dla swoich dzieci. Ostatnim singlem zamykającym promocję tego krążka jest piosenka „Dzięki za dźwięki”. Powstał do niej teledysk, w którym Ania pokazuje swoje umiejętności taneczne.

„To dla mnie kolejne ogromne wyróżnienie, bo to już druga, po „Pan i Pani”, moja podwójna platynowa płyta. W dzisiejszych czasach to duży sukces. Dla mnie tym większy, że udało mi się zaistnieć w świadomości odbiorców jako solowa artystka, a nawet znacznie poszerzyć ich krąg. Mam w domu kilka platynowych płyt, ale dopiero moje solowe albumy uzyskały status podwójnie platynowych. Dziękuję wszystkim, którzy docenili moją twórczość i muzyczną wrażliwość” – mówi Anna Wyszkoni o sukcesie płyty „Życie jest w porządku”.