Weekend spędzamy razem na OFF Festival! Masz już bilet?

unnamed

 

Już w tym tygodniu odbędzie się kolejna edycja organizowanego przez Artura Rojka OFF Festivalu w Katowicach. Po raz dziesiąty będziemy wspólnie wzruszać się, zachwycać i cieszyć muzyką, spotykać starych, dobrych przyjaciół i poznawać nowych, by potem dyskutować przez pół nocy o wszystkim, co w życiu ważne…

Wciąż jeszcze można dostać bilety – i lepiej nie odkładać tego na ostatnią chwilę, bo pod bramą festiwalu może ich zabraknąć 😉 Nie zwlekaj, kup teraz.

 

Program 10. edycji festiwalu nie zaskoczy stałych jego bywalców. Jak zawsze organizatorzy są odważni i eklektyczni, jak zwykle – kłaniają się starym mistrzom, ale też prezentują muzykę jutra. Goszczą składy awangardowe i hiphopowe, metalowe i folkowe, jazzowe i elektroniczne. To będzie bardzo intensywny weekend, ale warto podjąć wyzwanie i nie tylko sprawdzić swoich ulubieńców, ale też dać się zaskoczyć, odkryć coś nowego.

Na OFF Festivalu Katowice 2015 wystąpią m.in. Patti Smith gra „Horses“, Ride, Run The Jewels, The Residents, Sun Kil Moon, Sunn O))), Xiu Xiu gra muzykę z „Twin Peaks“, Susanne Sundfør, ILoveMakonnen, Young Fathers, Arto Lindsay, Mick Harvey gra piosenki Serge‘a Gainsbourga, Sun Ra Arkestra, The Dillinger Escape Plan, Dean Blunt, Future Brown, The Julie Ruin, Son Lux, Steve Gunn, Girl Band, Arto Lindsay, Jacek Sienkiewicz, Władysław Komendarek, Pablopavo i Ludziki, Ten Typ Mes, Iceage, Doldrums, King Khan & The Shrines, Huun-Huur-Tu, Colleen Green, Kwadrofonik, Kristen, LXMP, Hailu Mergia, Decapitated, Ought, Songhoy Blues, Pro8bl3m, Innercity Ensemble, Lautari, Kinsky, Golden Teacher, Olo Walicki Kaszebe II, Selvhenter, Enchanted Hunters i Buffalo Daughter.

Oczywiście, to nie koniec OFF-owych atrakcji. Organizatorzy zadbają nie tylko o ciało serwując potrawy i napoje z całego świata i specjały lokalnej kuchni śląskiej, ale zadbają też o ducha, dzięki projekcjom filmowym pod gołym niebem. Dla najmłodszych, którzy jak zwykle na festiwalu są mile widziani, przygotowano PiaskOFFnicę, po raz pierwszy we współpracy z Samsung Mistrzami Kodowania. Będą również atrakcje dla starszych – z firmowanym przez Grolsch dancingiem międzypokoleniowym na czele. W strefie MasterCard zatracicie się w tańcu, ale odpocząć i zrelaksować możecie się w strefie PGE, która kontynuuje prezentację kultowych wytwórni płytowych. Po płyty, których w sklepach nie znajdziecie, a także wiele innych, nie tylko okołomuzycznych atrakcji, warto natomiast zajrzeć do OFF Marketu.

OFF Festival to tylko jeden letni weekend, ale te trzy dni mogą zmienić życie – z radością i wzruszeniem dowiadujemy się o miłosnych historiach, które zaczęły się na OFF-ie, ale też o zespołach, projektach artystycznych i festiwalach, które zrodziły się z dyskusji prowadzonych gdzieś na szlaku pomiędzy Sceną Eksperymentalną a Leśną. Skoro tak się dzieje, to znaczy, że przez tę dekadę udało się zrobić na OFF-ie coś naprawdę cennego. Tego niespokojnego ducha, który napędza, udało się podać dalej…

Karnety na OFF Festival Katowice 2015 można nabyć w OFF Sklepie lub u partnerów festiwalu: sieci Ticketpro i Ebilet oraz w salonach Empik.

http://www.off-festival.pl
http://facebook.com/offfestival
http://twitter.com/offfestival
http://www.youtube.com/offfestivaltv
http://instagram.com/offfestival#