„Antybiotyk” – nowość od sedguy

sedguy to jednoosobowy projekt muzyczny, za którym stoi Piotr Kazimierczuk – kompozytor, autor tekstów, wokalista, multiinstrumentalista i producent.

Po latach doświadczeń gry w zespołach i udziale w projekcie „My Name Is New”, artysta powraca z nowym, solowym utworem.

Antybiotyk” został w całości napisany, skomponowany i wyprodukowany przez sedguya. To nieco alternatywna propozycja, przełamana ciepłą barwą głosu, która zapowiada przyszłe muzyczne poczynania artysty.

Przeczytałem „W poszukiwaniu straconego czasu” Marcela Prousta. Wszystkie 7 tomów. Zajęło mi to ze trzy lata. Nie chcę robić z siebie jakiegoś szalonego bibliofila, gdyż na książki ostatnio nie starcza mi czasu,  ale w tej jakże pięknej, choć równie męczącej lekturze odnalazłem zaskakująco dużo siebie. Miałem czasem wręcz surrealistyczne wrażenie, jakby autor siedział w mojej głowie i opisywał zawiłe myśli, które tam tkwią, a których sam nigdy w życiu nie umiałbym wyrazić słowami.

Ten przydługi wstęp zmierza w zasadzie do krótkiej konkluzji, do której, o ile dobrze pamiętam, dochodzi Proust – a mianowicie, że miłość, ta wielka, niemal zawsze rodzi się

z niepewności.  Czy tak jest? Nie wiem. Niemniej, na pewno warto nagrać o tym piosenkę, coteżuczyniłem. Oddaję „Antybiotyk” Waszym uszom.

sedguy