AWOLNATION na jedynym koncercie w Warszawie!

Awolnation posterAgencja Go Ahead informuje, że 16 sierpnia w Polsce wystąpi grupa Awolnation! Jedyny koncert muzyków w naszym kraju odbędzie się w warszawskiej Proximie.

W połowie marca ukazał się najnowszy krążek zespołu – „Run” – wydany nakładem Red Bull Records / Sony Music. To następca przebojowego debiutu „Megalithic Symphony” z 2011 roku, który odniósł międzynarodowy sukces, m.in.. dzięki rewelacyjnemu singlowi „Sail”. Piosenka nie schodziła z list przebojów przez wiele tygodni i prawie pobiła rekord zestawienia Billboard Hot 100 a w tym roku, za sprawą wykorzystania go w reklamie telewizyjnej, jest w Polsce jednym z największych hitów radiowych.

UWAGA – 9 Czerwca b.r. płyta „Megalithic Symphony” po raz pierwszy ukaże się  w Polsce na płycie CD!

Od wydania nowego krążka, który promuje m.in. singiel „Hollow Moon (Bad Wolf)”, Awolnation intensywnie koncertuje. W sierpniu wystąpi w Polsce. Bilety na ten koncert do sprzedaży trafią jeszcze dzisiaj, t.j. 5 maja – dostępne będą na stronachwww.go-ahead.plwww.eventim.plwww.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl oraz do sklepów sieci Empik, Media Markt i Saturn.