Bądź jedną ze 100 osób podczas specjalnego występu Natalii Nykiel!

NN EX Show

Natalia Nykiel lubi zaskakiwać i powoli przyzwyczaja swoją publiczność, że każdy jej kolejny ruch jest nietypowy. To sprawia, że wzbudza również coraz większe zainteresowanie publiczności, która nie miała dotąd styczności z jej muzyką.

Tym razem 27 lutego  artystka pojawi się ze specjalnym występem dla 100 osób w poznańskim Good Time Radio. Całość będzie transmitowana na żywo w sieci na profilu Facebook artystki i stronie www.goodtimeradio.pl

Podczas rejestrowanej videosesji artystka zaprezentuje utwory ze świetnie przyjętego przez dziennikarzy i publiczność krążka „Lupus Electro”. Album, na który składają się świetne teksty m.in. Natalii, Katarzyny Nosowskiej, Budynia i Pauliny Przybysz, kompozycje Natalii i jej producenta Foxa (odpowiedzialnego za albumy m.in. Marii Peszek) cieszy się dużym zainteresowaniem wśród publiczności koncertowej, stąd pomysł aby nagranie odbyło się z udziałem publiczności. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc organizatorzy zachęcają do zakupu biletów w przedsprzedaży.

Natalia Nykiel „Lupus Electro Exclusive Show”
27.02.2015
godz. 21:30
Poznań, Good Time Radio
Ul. Paderewskiego 10

Bilety: 20zł (przedsprzedaż), 25zł (w dniu wydarzenia) dostępne w siedzibie Good Time Radio oraz w sprzedaży internetowej: scena@goodtimeradio.pl

Link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/704964069601794/

Natalia Nykiel jest także kolejną ogłoszoną artystką, która w kwietniu wystąpi podczas Spring Break Showcase Festival & Conference obok takich artystów jak Years&Years  i Mela Koteluk.