Bartek B przedstawia debiutancki singiel!

Kim jest Bartek B?
Dokładnie Bartosz Banasik. Młody wokalista, kompozytor, tekściarz, dramaturg. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął bardzo wcześnie, gdyż na pierwsze lekcje pianina, zaczął uczęszczać już w wieku trzech lat. Już w trakcie kształcenia zrozumiał, że sztywne ramy i schematy kształcenia jakie narzuca system edukacyjny nie są dla niego, a zdecydowanie bardziej odnajduje się w śpiewaniu i to właśnie to jest jego największą pasją. Założyciel Stowarzyszenia na rzecz wspierania osób uzdolnionych artystycznie “MusicAll”. Stowarzyszenie niemal co roku wystawia nowy spektakl muzyczny, budując tym swój repertuar. Scenariusze, muzyka i teksty piosenek są w pełni autorstwa Bartka.

We wrześniu 2019 r. Bartek B podpisał swój pierwszy kontrakt płytowy z nową wytwórnią muzyczną Revival Records. Kilka dni temu, odbyła się premiera debiutanckiego singla “Trzeźwy”.
Trzeźwy – to utwór który wyciąga na wierzch sprawy, o których nie zawsze chcemy rozmawiać, nasze mroczne strony, które skrzętnie ukrywamy. Gra pozorów w której jesteśmy zarówno aktorami i widzami. Dla każdego ta płynąca w żyłach śmierć może być inna, najważniejsze to pozbyć się jej, zanim ona pozbędzie się nas. Bądźcie autentyczni w byciu sobą, świadomi popełnianych błędów…zachowajcie trzeźwy umysł!” Za produkcję utworu odpowiedzialni są Kamil Kosiński (Ka-meal) znany ze współpracy z Quebonafide oraz Rafał Malicki tworzący dla takich gwiazd jak MaRina, Monika Lewczuk i wiele innych. Bartek jest autorem muzyki i tekstu do utworu