Behemoth wydał nowy singiel i teledysk

Najsławniejsza black metalowa grupa z Polski, Behemoth wydała właśnie nowy singiel i teledysk. Posłuchajcie utworu „GOD = DOG„.

Behemotha będzie można zobaczyć w grudniu, na drugiej edycji Merry Christless. Koncerty pod tym szyldem odbędą się 14 grudnia w warszawskiej Progresji, 15 grudnia w gdańskim B90 oraz 16 grudnia we wrocławskim A2.

Nadchodzące, grudniowe występy Nergal zapowiada następującymi słowami: “Merry Christless 2018 to kontynuacja tej spektakularnie rozpoczętej, nowej świeckiej tradycji na koncertowej mapie Polski. Kto był z nami w grudniu 2017 ten wie, że dbamy o najwyższą jakość i atrakcyjność naszego święta. Merry Christless 2018 powraca w nowym składzie i kolejnymi zaskakującymi niespodziankami. Na pierwszy rzut idzie sensacyjna reaktywacja death metalowej legendy IMPERATOR, która czekała zahibernowana 25 lat, żeby powrócić na zasłużony tron śmierć metalu! Będą to również jedyne klubowe koncerty Behemoth w Polsce w 2018! Zapraszamy do wspólnego świętowania!”

Podczas tego niezwykłego wydarzenia Behemothowi będą towarzyszyły zespoły: Batushka (black metal, doom metal, muzyka cerkiewna), Bölzer (black, death metal), Imperator (death metal) oraz Untervoid (black, death metal).

Kiedy i gdzie?

14 grudnia (piątek) 2018 – Warszawa, Progresja, ul. Fort Wola 22
15 grudnia (sobota) 2018 – Gdańsk, B90, ul. Elektryków
16 grudnia (niedziela) 2018 – Wrocław, A2, ul. Góralska 5

Bilety:
95 zł – przedsprzedaż
110 zł – w dniu koncertu

Bilety na koncert dostępne na:
https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)