Bejf idzie po swoje i wydaje płytę w MaxFloRec

Bejf_-_Idziemy_po_swoje_[okladka]

Bejf jest już trzecim – po K2 i Kleszczu – tzw. rekrutem hip-hopu, któremu MaxFloRec zdecydowało się wydać legalny album. W sieci pojawiła się pierwsza odsłona oficjalnego debiutu rapera. Sprawdźcie klip do utworu „Idziemy po swoje”!

W przyszłym roku polski rynek fonograficzny wzbogaci się o płytę kolejnego artysty wywodzącego się z MaxFloLabu. Trzecią już wyłowioną przez Rahima „perełką” jest Bejf. – To niezwykle płodny reprezentant nowoczesnego nurtu. Do tego obdarzony dużą charyzmą sceniczną, co bardzo dobrze wróży jego wejściu do rap gry – mówi o raperze szef MaxFlo.
– Jesteśmy pełni nadziei, że album Bejfa znajdzie wielu sympatyków, a jego postać odciśnie trwałe piętno na rynku muzycznym – dodaje.

Na MaxFloRecTV 20.10 trafił pierwszy klip zwiastujący ten legalny debiut. Obrazek towarzyszy singlowi pt. „Idziemy po swoje”. Za produkcję muzyczną utworu odpowiada Poema Funku. Realizacją wideo zajęła się grupa Ace of Art.

Czego możemy spodziewać się po legalnym krążku artysty? – Na każdym etapie życia mierzymy się z nowymi problemami, inaczej spoglądamy na różne sprawy, mamy rozmaite przemyślenia, z których wyciągamy jakieś wnioski. Ja podzielę się tymi, które samemu udało mi się wyciągnąć – mówi Bejf.

 

Przypomnijmy, że MaxFloLab to inicjatywa Agencji Artystyczno-Wydawniczej MaxFloRec skierowana głównie do undegroundowych raperów. Dzięki niej ci mniej znani,
a wyróżniający się spośród reszty artyści mają szansę dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Raperzy na co dzień działający w tzw. podziemiu poddają swoją twórczość pod ocenę nie tylko specjalistów, ale przede wszystkim słuchaczy. To oni – w formie like’ów, komentarzy czy frekwencji na koncertach – wyrażają poparcie dla danego wykonawcy.

Bejf jako zeszłoroczny rekrut stanął w szranki z mocnymi zawodnikami – m.in. z Kłyżem, Ceemą oraz Kotem & Adamem L. Nic więc dziwnego, że decyzja MaxFloRec o wydaniu krążka „na legalu” oznacza dla niego, jak sam mówi, spełnienie jednego z największych marzeń. – Wiem, że to brzmi patetycznie, ale taka jest prawda – śmieje się Bejf. – Właśnie realizuje się cel, do którego dążyłem z ogromną determinacją. A jeszcze niedawno wydawało się to być odległą perspektywą.

Poniżej przedstawiamy „Widzę cię”, jeden z najpopularniejszych utworów Bejfa spod szyldu MaxFloLab.

„Widzę cię” to klip, który promował dostępny na MaxFloRecTV album „W świecie plastikowych głów”. Nowa płyta Bejfa do sprzedaży trafi dopiero w przyszłym roku,
ale już dziś na sklep.maxflo.pl zamówić możecie pierwszy zapowiadający ją singiel, „Idziemy po swoje”. Po zwiastun legalnego debiutu Bejfa klikajcie tutaj: http://goo.gl/znVb3D.
Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)