Mad-Music.pl
adjbrown.com

Ben Howard w warszawskiej Stodole!

Trasa, o ile tak można nazwać kilka koncertowych przystanków, obejmuje przede wszystkim najpopularniejsze festiwale: Lollapalooza czy Rock Werchter. Stodoła to pierwszy, klubowy koncert w Polsce i jeden z nielicznych zapowiadanych przez Howarda na lato.

Młody Brytyjczyk dał o sobie usłyszeć dziesięć lat temu, gdy opublikował pierwszą EP–kę – zaprezentował w niej solidny, indierockowy materiał, którym skradł serca słuchaczy od pierwszych dźwięków. Jednak prawdziwą popularność przyniósł mu wydany trzy lata później album Every Kingdom.

Choć jego autentyczność, szczerość i emocje już wtedy zdobyły sobie ogromne grono fanów, to dopiero występy na najciekawszych letnich festiwalach pozwoliły otworzyć się publiczności na jego twórczość i porwać tłumy.

W międzyczasie Ben stworzył kolejne minialbumy, które pomimo samych sprzyjających opinii nie odbiły się tak głośnym echem jak wszyscy życzylibyśmy Howardowi. Mimo to, wokalista się nie zraził i skupił się na pracy nad kolejnym longplayem. I Forget Where We Were w końcu przekonały wszystkich niedowiarków, jakim talentem włada muzyk.

 

 

Bilety do sprzedaży trafią już w najbliższy piątek – dla każdego wciąż rozważającego, czy warto się wybrać, mamy jeszcze jedną informację! Ben pracuje obecnie nad trzecim krążkiem, co zapowiedział na swoich mediach społecznościowych tajemniczym zdjęciem. Czy na czerwcowym koncercie w Polsce Howard zaprezentuje przedpremierowo materiał? Mamy taką nadzieję!


Więcej:

Ben Howard na Facebooku

Strona WWW

Avatar

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!