Mad-Music.pl

Bring Me The Horizon prezentują teledysk do singla “True Friends’!

BMTH_TTS_cover

„Prawdziwi przyjaciele dźgną cię nożem z przodu” – tak komentuje przesłanie utworu „True Friends”, Oli Sykes, wokalista Bring Me The Horizon. Jest  to kolejny, po “Happy Song” i „Throne”, singiel pochodzący z wydanej niedawno piątej płyty zespołu pt. „That’s The Spirit”.

Teledysk, który wyreżyserował Oli Sykes można zobaczyć już teraz na VEVO.

Gościnnie zagrał w nim brytyjski aktor Steve Oram (Turyści, Złe wychowanie, To już koniec).

Płyta ‘That’s The Spirit’ zadebiutowała na #1 miejscu amerykańskiego zestawienia Billboardu oraz na #1 iTunes w 19 krajach. Na krążku znajduje się jedenaście utworów zapewniających ekscytujące doznania pełne wielkich riffów, świetnych wokali i stadionowych piosenek. Album nagrano na Santorini w studio Black Rock, zmiksowano go w Londynie, a zmasterowano w Nowym Jorku. a produkcją zajęli się sami Oli Sykes i Jordan Fish.  Album dostępny  TUTAJ!

Bring Me The Horizon zakończyli właśnie trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych, a teraz rozpoczynają trasę po Wielkiej Brytanii. Zespół jest w tej chwili jednym z najpopularniejszych młodych formacji deathcore’owych.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama